Facebook’tan Son Yenilik

Facebook, sosyal medya alanında şüphesiz ki en fazla dikkat çeken platform olarak, kullanıcıları kendisine daha fazla çekme konusunda bir numara olmaya devam ediyor. İçerisinde barındırdığı farklı uygulamalarla ve özelliklerle en iyi şekilde hizmet anlayışı içerisinde olduğundan dolayı, kullanıcılarına istediği seçenekleri karşılayabiliyor. Bu açıdan bakıldığı takdirde son derece etkin olan Facebook, her geçen gün daha fazla talep edilmeye devam ediyor. Bu sayede olması gerektiği gibi çalışmalar sergileyen Facebook, söz konusu gayretlerine bir yenisini daha ekleyerek, piyasadaki yerini gitgide daha da sağlamlaştırmayı hedefliyor.

Facebook’tan Son Yenilik Görücüye Çıktı

Sadece ünlülerin kullanabileceği yeni uygulama dahilinde gereken hizmetleri hem hesap sahiplerine hem d takipçilerine sağlayan sosyal medya sitesi, ünlüler hakkında haberdar olmak isteyen sosyal medya kullanıcılarını, bu bağlamda haberdar etmeyi hedefleyerek, bu uygulamayı geliştirdiklerini ifade ettiler.

Facebook Mentions adı altında piyasaya çıkacak olan uygulama; sporcu, müzisyen ve oyuncuların gerek durum güncellemelerini paylaşması yönünde gerekse de video yükleme aşamasında kolaylık sağlanacağını belirtti. Söz konusu uygulamada hesap açıldığı takdirde belirli bir onay düzeneğinin de olacağını belirten Facebook yöneticileri, zaman içerisinde hayata geçecek Mentions uygulaması hakkında emin olduklarını belirterek, Facebook hesabı bulunan kullanıcıların daha aktif bir vaziyette bulunacaklarını söyledi.
Şu anda sadece Amerika’daki ünlüleri kapsayan bu uygulama ilerleyen günlerde küresel bir anlam kazanacak ve her ülkede faaliyete geçerek, sosyal medyaya farklı bir soluk getirecektir.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0