Facebook’tan Teşekkür Mektubu

Sosyal medya siteleri arasında gittikçe hararetlenen yarışı her zaman bir adım önde götürmeyi başaran Facebook, 1.35 milyar aktif kullanıcıya ve 2 milyar reklam verene hizmet ettiği için bir açıklama yayınladı. Mektup niteliği taşıyan bu açıklama ile çalışmaların devam edeceğini ve daha fazla kişiye hizmet sağlamayı amaçladıkları belirtildi.

Facebook Ağı Giderek Genişliyor

Facebook'tan kullanıcılarına mektup

Facebook, sosyal ağını genişletmeye devam ediyor


Amerika merkezli sosyal medya sitesi Facebook, kullanıcıları ve reklam veren işletmeler sayesinde gelirlerini giderek arttırmaya devam ediyor. Ayrıca en fazla sosyal medya kullancıısını içerisinde barındırarak, bu bağlamda en geniş sosyal ağı oluşturan facebook, bu bağlamda hedeflenen gelişmeleri gerçekleştirme anlamında aktif bir tutum sergileyerek, adını duyurmaya devam ediyor. Bu noktada istenilen düzeyde bir çalışma ile ön plana çıkan ve sonuçlarından memnun olan facebook yönetimi bir teşekkür mektubu yayınlayarak; bu bağlamda istenilen sonuçları elde etmelerinde önemli bir konumda tutunarak, aktif bir biçimde yardımcı olan sosyal medya profili sahiplerine ve reklam verenlere teşekkür etti.

Facebook’un kurucusu Mark Zuckerberg ile Facebook CEO’su Sheryl Sandberg tarafından yayınlanan mektuba göre, istenilen düzeyde bir çalışmanın sonucu olarak ortaya çıkan kullanıcı ve reklam veren sayısından memnun olduklarını belirterek; bu bağlamda Facebook’a ilgi gösteren tüm bireylere teşekkür ett.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0