Ana SayfaTeknoloji HaberleriFacebook’tan Teşekkür Mektubu

Facebook’tan Teşekkür Mektubu

-

Microsoft Teams, en şık özelliklerinden birini Android uygulamasına getiriyor

Pandemi, çeşitli video konferans araçlarını ana akıma taşıyarak Zoom, Google Meet ve Microsoft Teams'i ön...

Sosyal medya siteleri arasında gittikçe hararetlenen yarışı her zaman bir adım önde götürmeyi başaran Facebook, 1.35 milyar aktif kullanıcıya ve 2 milyar reklam verene hizmet ettiği için bir açıklama yayınladı. Mektup niteliği taşıyan bu açıklama ile çalışmaların devam edeceğini ve daha fazla kişiye hizmet sağlamayı amaçladıkları belirtildi.

Facebook Ağı Giderek Genişliyor

Facebook'tan kullanıcılarına mektup
Facebook, sosyal ağını genişletmeye devam ediyor

Amerika merkezli sosyal medya sitesi Facebook, kullanıcıları ve reklam veren işletmeler sayesinde gelirlerini giderek arttırmaya devam ediyor. Ayrıca en fazla sosyal medya kullancıısını içerisinde barındırarak, bu bağlamda en geniş sosyal ağı oluşturan facebook, bu bağlamda hedeflenen gelişmeleri gerçekleştirme anlamında aktif bir tutum sergileyerek, adını duyurmaya devam ediyor. Bu noktada istenilen düzeyde bir çalışma ile ön plana çıkan ve sonuçlarından memnun olan facebook yönetimi bir teşekkür mektubu yayınlayarak; bu bağlamda istenilen sonuçları elde etmelerinde önemli bir konumda tutunarak, aktif bir biçimde yardımcı olan sosyal medya profili sahiplerine ve reklam verenlere teşekkür etti.

Facebook’un kurucusu Mark Zuckerberg ile Facebook CEO’su Sheryl Sandberg tarafından yayınlanan mektuba göre, istenilen düzeyde bir çalışmanın sonucu olarak ortaya çıkan kullanıcı ve reklam veren sayısından memnun olduklarını belirterek; bu bağlamda Facebook’a ilgi gösteren tüm bireylere teşekkür ett.

-- Reklam --

Google Fotoğraflar manuel olarak nasıl senkronize edilir ve yedeklenir

Sonunda sağlam yeni bir Android telefona yükselttiniz, ancak yine de tüm resimlerinizi eski telefonunuzdan almanız gerektiğini fark ettiniz. Neyse...

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz