Farmville Efsanesi Son Bulabilir

Keyifli anlar getirmek için gerek internet üzerinden gerekse de mobil aygıtlarımız aracılığıyla oyun oynamayı tercihe deriz. Bu oyunların bazıları adeta bağımlılık etkisi yaratarak, adeta hayatımızın bir bölümünde yer edebilecek düzeye gelebilmektedir. Bu tür oyunlar arasında bulunan oyunlar, kullanıcılar tarafından da oldukça fazla tercih edilmektedir.

Zynga Her An Batma Riskiyle Karşı Karşıya

farmville son bulabilir

Zynga İflas Edebilme Noktasına Geldi


Bu tür oyunları oluşturarak adından söz ettiren Zynga, son zamanlarda kötü bir durumda bulunarak, adeta kriz ortamında yer alıyor. Şirket sürekli olarak değer kaybettiğinden dolayı, tercih ettiğimiz oyunlara da elveda diyebilecek konuma gelebiliriz. Dünya’nın en büyük oyun geliştiricilerinden bir tanesi olarak nitelendirilebilen Zynga, bu düşüşü önleyemediği takdirde hazin bir sonla karşı karşıya gelme durumu ortaya çıkabilir.

Zynga Poker, Mafia Wars, Ninja Kingdoms, Looney Tunes Dash, Bubble Safari gibi oyunların dışında fazlasıyla tercih edilen Farmville uygulamasına veda etmek her oyun kullanıcısı için zor bir durum yaratacaktır. Gerek web aleminden gerekse de mobil alanda oynayabildiğimiz bu çiftçilik oyunu ile keyifli anlar geçirebiliyoruz.

Gelir beklentilerinin 20 milyon dolar altında seyreden Zynga ilk olarak Pekin’de bulunan ofisini kapatarak, 71 çalışanıyla vedalaşmak durumunda kalmıştı. Bu gidişle bunun benzeri olayların devam edeceğini ve düşüşün süreceği konusunda açıklamalar da yapıldı.

Zynga şirketinin oldukça tutulan bir oyun piyasaya sürmesi dahilinde yeniden toparlanarak, eski günlere dönebileceğine yönelik söylemlerde de bulunuldu.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0