Felç Sensörü

Her geçen gün teknoloji alanında yapılan gelişmeler artış göstermektedir. Bu konuda yapılan çalışmalar ve araştırmalar ara vermeksizin devam etmekte. Teknoloji alanında dev firmalar üzerinde gelişmektedir. Bu konuda bu firmalardan birisi de şüphesiz Samsung firmasıdır. Söz konusu firma alanında uzmanlaşmış yapısı ile gerek akıllı cihazlarda gerek ise diğer teknolojik ürünlerde gerçekten oldukça yenilikçi tutumu ile ara vermeksizin çalışmalar yapmaktadır. Konu ile ilgili düşünüldüğü zaman sürekli artarak gelişmekte olan teknoloji dünyasında bu tip firmalar, oldukça fazla çalışmalar ile söz sahipliği ve ev sahipliği yapmakta. Bu konuda üretilen ve geliştirilen ürünler, bu günün teknolojisini gözler önüne serer niteliktedir. Dolayısıyla bizde bu konuda bir araştırma yaptık ve araştırma sonuçlarını sizler için derledik.

Doktorunuza Başvurun

3d-samsung-logo-by-kerem-kupeliFirmaların sağlık alanına da el attığını, bünyelerinde bulundurdukları faydalı uygulamalar sayesinde bilmekteyiz. Bu konuda Samsung firması da geliştirdiği bir uygulama sayesinde felç riskini önceden haber verebilmekte ve kullanıcıyı uyarmaktadır. Bu konuda söz konusu uygulamanın adı, EarlyDetection Sensor &AlgorithmPackage (EDSAP) olarak tanımlanmıştır. Bununla beraber uygulamanın nasıl çalıştığına bakılacak olursa; bünyesinde bulundurduğu cihazlar sayesinde yazılım, beyninizden gelecek olan algoritmaları takip ederek anlamlı verilere dönüştürebiliyor.

Bununla beraber uyku düzeninizi ve stres altında bulunduğunuz dönemleri de size gösterebiliyor. Bu konuda Samsung uygulamasına güveniyor fakat en ufak bir risk döneminde mutlaka doktora başvurulması bekleniyor ve tavsiye ediliyor.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0