Fidget Cube Stres Atmak İçin Geliyor!

Kalem çevirme gibi bir alışkanlığınız varsa eğer Fidget Cube adlı ürün sizin için geliyor. Ayrıca almış olduğu bağış gözleri üzerine çekti.

Kickstarter bağış alamayacak ürünler için oldukça iyi bir platform olmaya başladı. Kısa süre önce bir patates salatası ürünü ile 40 bin dolara kadar bağış toplanması sağlanmışken bu ürün internette gündeme düşerek oldukça fazla konuşulmuştu. Şimdi ise bir yeni ürün daha gelerek oldukça fazla bağış aldı.

1 Milyon 882 Bin Dolar Bağış!

Fidget Cube adlı ürün özel bir şekilde kullanıcıların rahatlamasını sağlıyor ve bu ürün 15 bin dolar bir yatırım alabilmek adına Kickstarter üzerinde yayınlanmıştı. Ancak bu proje çok kısa süre içerisinde oldukça fazla ilgi gördü ve çok basit bir proje olmasına rağmen oldukça fazla yatırım alması görenleri şaşırttı. Son güncellenene bağış rakamları ile 15 bin dolar hedeflenen bağış rakamı 1 milyon 882 bin doları geçti!

Stres Atan Ürün!

Kullanıcılar sürekli bir işle meşgulken stres atma amaçlı kalem çevirir veya parmaklarını çıtlatır işte bu noktada Fidget Cube tam stres atmak için geliyor. Başarılı bir ürün olurken üzerinde bir çok farklı bölüm olması ile bir çok farklı kullanım sunmakta. Fidget Cube satışı 10’lu paketler halinde satılacak ve her 10’lu paket 80 dolar olacak.

Ürün cidden stres attığı yönünde yorumlar bulunduruyor. Her ne kadar doğru bilmesekte görünüşe göre faydalı bir ürün olduğu görülmekte.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0