FIFA 2017 Artık Mobilde!

FIFA 2017 bugün itibari ile Android ve iOS platformlarına gelmiş bulunuyor. FIFA 2017 hakkında bir çok detay öğrenildi.

Electronic Arts tarafından geliştirilen ve şu an için piyasaya sunulan FIFA, FIFA 2017 versiyonları ile beraber bu yılda yeni sürümünü oyun severlere kavuşturdu. Bugünden itibaren ise oynanması mümkün olan mobil FIFA, mağazalarda en çok indirilenler arasında olacağını düşünüyoruz.

Şuana kadar bir çok gelişme gösteren ve oyunculara en iyi şekilde oyun oynama fırsatı sunan FIFA, bu yıl oyuncuları oldukça zorlayacak gibi duruyor. Daha zor bir rekabet olan oyunun şuan için en büyük rakibi PES olmakta. Bu arada hatırlatalım iki oyunda şuan için sunulmuş durumda. İlerleyen günlerde mobil FIFA 2017 başarısını göreceğiz.

Yenilenen Oyun Motoru

FIFA 2017‘de en çok dikkatleri çeken nokta ise oyun motorunun yenilenmiş olması. Şu ana kadar çıkan oyunlardan daha farklı bir oyun motoru ile gelen FIFA 2017 böylece çok farklı bir deneyim yaşatacak gibi duruyor.

FIFA 2017 Artık Mobil

FIFA 2017 için mobil sürüm duyurulurken, Android ve iOS kullanıcılarının yanı sıra Windows Phone kullanıcıları içinde uyumlu sürümün mağazalarda olduğunu duyuralım. Bu şekilde üç farklı platformda FIFA 2017 oynanacak.

Mobil platformlarla birlikte  FIFA 2017 PC, PS4, PS3, Xbox 360 ve Xbox One platformlarında da desteklenecek.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0