Firefox Phone $50 etiketi ile satışa çıkacak

Firefox Phone $50 etiket fiyatı ile satışa çıkıyor

Dünyaca ünlü web tarayıcılarından birisi olan Mozilla Firefox ekibi de durduğu yerde duramayanlardan. Bildiğiniz gibi geçtiğimiz sene içerisinde Firefox Phone adı ile bir akıllı telefon üretilmiş ve bu cihazlar Avrupa ile Latin Amerika da satışa başlamıştı. Fakat elbette senaryo Firefox ekibi için planlandığı gibi gitmemişti ve her ülkeden yalnızca 2 farklı operatör ile çalışabilme fırsatını yakalamışlardı.

Üstelik tüm bunca çabaya rağmen bekledikleri satı çıtasının çok çok daha altında kalmışlardı.  Milyonlarca satması beklenen cihaz oldukça az satmıştı.  Bu sefer ise Firefox Phone’lar oldukça iddialı bir etiket fiyatı ile giriş yapıyor. Yalnızca $50 etiketine sahip olacak cihazların şimdi de Hindistan üzerinde pazarlanması hedefleniyor. Satışlara ise ortalama olarak Eylül ayında başlayacaklarını tahmin ediyorlar.

Firefox için durum bu sefer ne olur bilinmez fakat dev bütçeli amiral gemilerinin arasında Firefox Phone’lar sadece düşük bütçeli kullanıcılar için vazgeçilmez bir alternatif olabilir. Ülkemizde ise Firefox Phone’ların gelse dahi ilgi görmeyeceği aşikar.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0