Ana SayfaTeknoloji HaberleriFossil'in Akıllı Saati Büyük İlgi Gördü!

Fossil’in Akıllı Saati Büyük İlgi Gördü!

-

Akıllı saat deyince ilk akla gelen markalardan biri olan Fossil yeni saati için çalışmalarına devam ediyor.

Giyilebilir cihazlar son günlerde oldukça fazla konuşulurken bazı markalar daha fazla gelişme katederek daha da hızlı bir çalışma prensibine girdiler. Önemli markalardan biri olan Fossil daha önce giyilebilir teknoloji alanında akıllı saat piyasaya sürerken bir yeni modeli daha duyuruldu. Daha önceki akıllı saati ile oldukça yüksek satış rakamları elde eden Fossil Apple ve Samsung’a göre daha düşük bir kullanıcı kitlesi olsa bile oldukça yüksek bir kitleye sahip. Yeni model saati için beklentiler yüksek tutulurken yeni model hakkında bilgiler geldi.

Fossil’in ürettiği cihazlarda Q Waner ve Q Marshal adına sahip modeller piyasaya sürüleceği belirtildi. Bu modeller önümüzdeki aylarda tanıtımı gerçekleştirilerek satışı yapılacak. Daha öncede Q Waner ve Q Marshal hakkında bir çok açıklama gelirken, son gelen bilgiler güncelliğini koruduğu için çok daha önemli.

fossil-in-akilli-saati-dikkat-cekiyor

29 Ağustos’ta Piyasada!

Fossil’in yaptığı açıklama ile Q Waner ve Q Marshal model cihazlar 29 Ağustos tarihinde piyasaya sürüleceği belirtildi. Saatin fiyatı 295 Dolar‘dan başlayıp artıyor. Bu cihazlara 29 Ağustos’tan itibaren sahip olunurken hangi pazarda satılacağı açıklanmadı.

Fossil’in saatleri ciddi anlamda Apple ve Samsung kadar satılmasa da yinede oldukça yüksek satış rakamları ve büyük bir kullanıcı kitlesine sahip. 29 Ağustos’ta piyasaya sürülecek olan saatler gayet başarılı olması düşünülüyor. Beklentilerin yüksek olması bunu gerektiriyor.

-- Reklam --

Youtube kanalımıza abone ol! Mi Band 6 ya da Steelseries Rival 3 senin olsun.

Haber bültenimize abone ol

En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.