Ana SayfaTeknoloji HaberleriFoursquare ve Mekan.com anlaştı

Foursquare ve Mekan.com anlaştı

-

Valheim Büyük Güncellemesi Mistlands İle Geldi!

Günümüzün popüler oyunlarından biri olan Valheim çıktığı andan itibaren oldukça ilgi gören bir oyun haline...

Günümüzde sıklıkla kullanılan sosyal ağ Foursquare kullanıcılar tarafından oldukça fazla ilgi görüyor, kullanıcıların gittikleri yerleri doğrulaması ve arkadaşlarıyla paylaşmasına yarayan Foursquare bugün Mekan.com ile birlikte yeni bir işbirliği yaptı.

Çalışma saatleri.

Foursquare ile anlaşmaya giden internet sitesi mekan.com üzerinde kullanıcılar yemek yemekten gıdaya, gıdadan alışverişe, alışverişten mekan gezmeye kadar birçok kullanıcının buluştuğu platform.

Foursquare ile beraber bugün yeni bir işbirliği yapan mekan.com bundan sonra kullanıcılara daha kaliteli hizmet sunacak, bundan sonra mekan.com üzerine yani internet sitesine giren kullanıcılar herhangi bir mağazanın saat kaçta açıldığını ve saat kaçta kapatıldığını öğrenebilecek.

Bunun yanı sıra menü desteğine de sahip olacak olan mekan.com kullanıcı sayısını ilerleyen günlerde yeni yapacağı güncelleme ile daha fazla arttıracaktır.

-- Reklam --

I.G.I. Origins Oynanış Fragmanı Yayınlandı!

Günümüzde birden çok oyun bulunmakta bu oyunlar arasında aksiyon oyunlarının yeri oldukça ayrıdır. Oldukça büyük bir kitleye sahip olan...

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz