Foursquare’de Üyelik Şartı Kalkıyor

Teknolojinin gelişmesine doğru orantılı olarak gelişen akıllı telefonlar, insan hayatına olumlu katkılar sağlamak üzere dizayn edilerek; bu bağlamda harekete geçilmiştir. Söz konusu akıllı telefonların daha uygun bir biçimde kullanılması için de amaca yönelik olarak uygulamalar tasarlanmakta ve insan hayatını kolaylaştırmaya yönelik bir işlemi, uygulama içerisinde bulunurlar.

Foursquare’den Yeni Atılım

Foursquare, üyelik zorunlulğunu kaldırdı

İşlevleri açısından fazlasıyla olumlu bir niteliğe sahip olan akıllı telefon uygulamalarından bir tanesi olarak dikkat çeken Foursquare de kullanıcıların dikkatini çeken bir program olmuştur.

Yalnız zaman içerisinde yanlış politikalar uygulayan Foursquare, kullanıcılarını zaman içerisinde kaybetti. Mekan tavsiyesi konusunda yükselen ve bu bağlamda da yer bildirimi yapma konusunda da etkin bir uygulama olarak görülen Foursquare, yaptığı hatanın farkına vararak, kullanıcılarını geri kazanma noktasında bir atılı yaparak, eski günlerine kavuşmak için çalışmalar yürütüyor.

Akıllı telefon kullanıcılarının belli bir zaman sürecinde etkin bir biçimde kullandığı Foursquare, üyelik şartını kaldırma işlemini hayata geçirerek, bu sorunu ortadan kaldırmak için bir girişimde bulundu.

Yeniden eski günlerine geri dönmek için bu tür işlemi gerçekleştirmek zorunda kalan söz konusu programın gerçekleştirdiği politikanın ne denli olumlu etki yarattığını da zaman içerisinde görebilecek konuma geleceğiz. Bu şartlar altında da gelişme konusunda faaliyet gösterecek olan Foursquare, çalışmalarına daha da hız vermek durumunda kalacak gibi görünüyor.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0