Ana SayfaTeknoloji HaberleriFransa Nokia Lumia 925 İçin Windows Phone 8.1 Güncellemesinin Ne Zaman Geleceğini...

Fransa Nokia Lumia 925 İçin Windows Phone 8.1 Güncellemesinin Ne Zaman Geleceğini Açıkladı

-

Windows Phone 8.1 güncellemesi yavaş yavaş yayınlanmaya başladı, ancak hala birçok ülkede yayınlanmamış olan Windows Phone 8.1 güncellemesi ilk olarak Nokia Lumia 925 için yayınlandı.

Hal böyle olunca Microsoft güncellemeyi amiral gemi modeli 1520 yerine neden Lumia 925 ile başlattı soruları kafaları karıştırdı, ancak bugün gelen bilgilere göre güncelleme tüm ülkeler için ilk olarak Nokia Lumia 925 için yayınlanacak.

Bugün gelen bilgilerde Fransa operatörlerinden olan SFR yaptığı yeni bir açıklama ile beraber Nokia Lumia 925 model akıllı telefon için Windows Phone 8.1 güncellemesinin 8 Temmuz da olacağını açıkladı.

SFR resmi internet sitesi tarafından yapılan açıklamada kullanıcıların sadece SFR operatöründen alınan cihazlar için 8 Temmuz tarihinde yayınlanacağı bildirildi.

Türkiye için resmi bir bilgi bulunmayan güncelleme yayınlandığında sizlere bildireceğiz, güncellemenin Temmuz ayının 2. Haftalarında Türkiye için yayınlanması bekleniyor.

Windows Phone 8.1 ile gelen sesli asistan Cortana ise 2015 yılında yayınlanacak, son olarak güncellemenin boyutu 150MB olarak belirlenmiş durumda.

-- Reklam --

Youtube kanalımıza abone ol! Mi Band 6 ya da Steelseries Rival 3 senin olsun.

Haber bültenimize abone ol

En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.