Galaxy Alpha sınırlı sayıda satışa çıkabilir

Samsung için Metal kasa demek sorun demek

Bildiğiniz gibi yakın bir zaman sonra iPhone 6 tanıtılacak ve bununla birlikte diğer tüm dev akıllı telefon üreticisi olan şirketlerde karşılarında neyin olduğunu görecek. Fakat bunun yanı sıra Samsung gardını düşürmek istemeyen dev şirketlerin arasında yer alıyor. Samsung’un bildiğiniz gibi telefonlarının büyük bir kısmı hala plastik alışımı madde kullanıyor. Bu sefer Samsung plastik üretiminin sonunu Galaxy Alpha ile getirmek istiyor, ayrıca tabi Galaxy Alpha, iPhone 6’nın karşısına da rakip olarak çıkabilir.

Fakat bilindiği üzere Tayvan’da faaliyet halinde bulunan abşta Foxconn olmak üzere birçok tedarikçi ve metal kasa üreticisi şuanda Apple’a bağlı olarak çalışıyor, yani Samsung’un böyle bir durumda farklı bir alternatif bulması gerekebilir. Bu da Samsung’un Çin’e yöneleceği düşüncesini kuvvetlendiriyor.

Eğer Samsung Çin’e yönelirse o zaman da üretim adeti düşük olacak ve ortalama olarak 1 ayda 1 milyon adet kasa üretimi yapılabilmesi söz konusu. Bu da Galaxy Alpha’nın sınırlı bir satış rakamına sahip olmasına neden olabilir. Tabii, resmi olarak Galaxy Alpha’nın Ağustos ayında açıklanması da beklentilerin arasında.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0