Galaxy Edge Geliyor

Akıllı telefon piyasası gün geçtikçe daha da kızışıyor. Sony, Apple ve Samsung gibi teknoloji devleri; birbirleri üzerinde üstünlük kurmaya çalışıyorlar. Bunun için sürekli bir ürün çıkarma yarışı ve yeni özellikler keşfetme uğraşı devam ediyor. Bundan en fazla karı da kullanıcılar sağlıyor. Hayatlarını en işlevsel aletlerinden birisi olan akıllı telefonların hem daha kullanışlı hem de bir tasarım harikası olmasını diliyorlar.
Samsung firması Galaxy serisiyle iyi bir çıkış yakaladı. Diğer modellerine göre daha çok rağbet edilen bu akıllı telefon serisi; yeni bir tasarım ve özellikler içeren Galaxy Edge adlı telefon modelini Güney Kore, Amerika ve Çin gibi ülkelerde şimdiden piyasaya sürdü. Ürün önümüzdeki günlerde Türk telefon meraklılarıyla da bir araya gelecek.

Galaxy Edge Kıvrımı

Uzun süredir beklenen, kavisli ekrana sahip ilk telefon olma özelliğine sahip olan Galaxy Edge; teknik özellikleri bakımından Galaxy + ile hemen hemen ayı işlevleri görse de kıvrımlı hatları ile gözleri şenlendiriyor. Telefonun sağ tarafını kıvrımlı bir hale getiren Samsung firması; bu farklı tasarım ile kullanıcıların dikkatini çekmeyi şimdiden başarmış gibi görünüyor. Hava durumu, saat, şarj gibi bildirimler; bu kıvrımın üzerinden bize belirtiliyor.
Dahili hafızası 128 GB olan bu telefonun ön kamerası 3,7; arka kamerası ise 16 megapikseldir. 22 Aralık’ta piyasaya sürülecek olan bu telefonun fiyatı ise dudak uçuklatacak cinsten. 2.799 TL’den kullanıcıyla buluşmaya hazırlanan telefona; fiyatına rağmen yoğu bir talep bulunuyor.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0