Galaxy Grand 2 için Android 4.4 yayınlandı

Samsung galaxy cihazları için Android 4.4.4 güncellemesini sunmaya devam ediyor, kullanıcıların büyük bir heyecanla bekledikleri Android 4.4.4 güncellemesi son olarak Samsung Galaxy Grand 2 için yayınlandı.

Düşük modellerden desteğini kesmeyeceğini bu şekilde dile getiren Samsung, orta model cihazlar içinde sürekli olarak Android desteğini esirgemeyeceğini kanıtlamış oldu.

Android 4.3 jelly bean işletim sistemi sürümü ile beraber kullanıcıların karşısına geçen cihaz bugün itibariyle OTA ve Kies yoluyla Android 4.4.4 güncellemesine yükseltilebilir durumda, Samsung tarafından güncelleme hakkında herhangi bir bilgi verilmedi ancak güncellemenin genel özelliklerine bakacak olursak, hata gidermeleri, performans arttırmaları, kamera düzeltmeleri gibi özellikler karşımıza çıkıyor.

Güncelleme 360mb boyutunda.

Güncellemenin boyutunu 360mb olarak belirleyen Samsung görünüşe göre Samsung Galaxy Grand 2 için farklı özellikler sunmayacak, bakalım kullanıcılardan gelecek olan yorumlar ne yönde olacak?

Sizlerde güncellemeyi yüklemek için telefonunuzdan yazılım güncelleme menüsüne giderek güncellemeleri denetle demeniz yeterli, veya Kies üzerinden güncellemeyi otomatik olarak cihazınıza yükleyebilirsiniz, güncellemede fark ettiğiniz yeni özellikler olursa bizlere yorum olarak bildirebilirsiniz.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0