Ana SayfaTeknoloji HaberleriGalaxy Note 5, Ifa'dan önce tanıtılabilir

Galaxy Note 5, Ifa’dan önce tanıtılabilir

-

Samsung’un phablet sınıfına dahil edilen Note serisinin son telefonu olacak olan Note 5 hakkında yeni iddialar otaya atıldı.

Hatırlarsanız Samsung geçtiğimiz aylarda phablet sınıfı yeni amiral gemisi Galaxy Note 5’i iPhone 6s Plus’tan dolayı beklenenden erken piayasaya çıkarabileceğini iddia edilmişti. Ancak çok geçmeden Samsung Electronics CEO’ su J.K. Shin bu iddiaları yalanlamıştı. Şimdi ise yeniden Galaxy Note 5’in erken çıkacağına yönelik haberler gelmeye başladı.

Tayvan merkezli blog sitesi Sogi tarafından ortaya atılan yeni iddialara göre Galaxy Note 5, Ağustos ayının sonlarına doğru düzenlenecek özeli bir etkinlikte duyurulabilir. Blogda bu haberin kaynağının güvenilir olduğu belirtiliyor. Samsung’un bunu daha önce belirtildiği gibi iPhone 6s Plus’ın kendi satışlarını etkilememesi için yapılacağını söyleniyor.

Siz Samsung’un bu hamlesini doğru buluyor musunuz ? Siz bu hamle karşısında Note 5 alır mıydınız ?

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

1 YORUM

  1. Hala hazırda not 1 kullanıcısıyım not dörtle aramda radikal bir değişiklik bulunmuyor görsel ve ! saniye hız haricinde, aa bak ben 4 deyim hala geçmedinmi diyenler, ben bu telefonun % 99 nu bilinçli olarak kullanıyorum sen nerdesin dediğimde ses yok. Quick Connect kullanıyormusun bilmemki nedir yenirmi. Artiları çok kabulde kullanmayı bilene

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here