Galaxy Note 7 Batman Modeli Göründü!

Bazı cihazlarının özel versiyonlarını duyuran Samsung, Galaxy Note 7‘yi unutmadı. Note 7’nin Batman modeli göründü.

Samsung’un geçtiğimiz yıllarda bazı amiral gemi cihazlarının özel modellerini üreterek tabii ki sınırlı sayıda kullanıcılara sunmuştu. Marvel’ın Avengers ve Iron Man karakteri gibi. Bu yıl rotasını DC Comics’e yönlendiren Samsung,  Galaxy Note 7 cihazının Injustice Edition modelini duyuracak. Sızıntı fotoğraflarda Night’ın siyah ve altın renkli temaları görünüyor.

Arka yüze baktığımızda ise Batman’in tabii ki logosu olmasa ayıp olurdu. Logosu yakışmışta. Siyah ve Altın renginin uyumunu ön plana çıkaran Samsung, temalarda göründüğü gibi logoyuda altın rengine çevirmiş. Bunun yanında başka pek bir şey görünmüyor. Ayrıca Superman hayranları vardır elbette onlar içinde özel sürüm gelebilir. Belki Wonder Woman’da .

Cihazın 128 GB dahili hafıza ve 6GB RAM ile geleceği tıpkı çin için özel model geliştirildiği gibi bu modelde sadece Çin’de satışa sunulması bekleniliyor.

4f66e0392917a7c0c81b58c2ae7fdf5e0a8c7b6d

Benim fikrimce bu cihazda pek birşey göremedim. Daha özel olabilirdi. Logo ve tema dışında aslında yapılacak pek birşey yok ama daha çekici olmasını bekliyordum. Çin’de satılması zaten bizler için umut bile taşımıyor ama işte haberini yapıyoruz sizler için belki Çin’e gidip alırsınız felan.

1335ddb2b13269c16866fab7c5864dbbbc8548dd

 

 

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0