Galaxy Note 7 Doğrulandı!

Önümüzdeki aylarda çıkacak olan Note serisinin yeni üyesi Galaxy Note 7’nin adı doğrulandı. Detaylar haberimizde.

Uzun süredir mobil sektörü meşgul eden modellerden biri olan Note serisinin yeni akıllı telefonunun adı doğrulandı. Sektörün güvenilir sızıntı kaynaklarından biri olan @evleaks, Samsung’un bir sonraki Note serisi telefonunun Galaxy Note 7 olacağını onayladı.

Samsung’un Note 6 modelini es geçerek, Galaxy Note 7 ile karşımıza çıkacağı güvenilir denebilecek bir kaynak tarafından da onaylanmış oldu. İlerleyen süreçte Samsung tarafında Galaxy S ve Galaxy Note serisi modelleri aynı numaralarla yollarına devam edecekler.

Galaxy Note 7 Doğrulandı!

Son süreçte Galaxy 7’nin sadece kavisli ekrana sahip modelinin olacağına ilişkin haberler karşımıza çıkıyor olsa da genel düşünce ya sadece düz yada her iki sürümden de bir model çıkacağı yönünde.

Cihazda 6 GB RAM, Exynos 8890 ve Snapdragon 823 işlemcilerinden birisinin olması bekleniyor. Ekran boyutunun 5.8 inç olacağı cihaz Quad HD çözünürlük sunacak. Cihazda microSD kart girişinin olacağını da söyleyelim.

Ağustos ayında satışa çıkması beklenen Galaxy Note 7’nin IP68 sertifikasına da sahip olacağını ve Avrupa’da 799 Euro’dan satışa çıkması bekleniyor.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0