Galaxy Note 7’ye İlk Güncelleme Geldi!

Samsung, Galaxy Note 7 telefonu için ilk güncellemeyi kullanıcılarına sundu. Peki bu yeni güncelleme içerisinde ne yenilikler barındırıyor?

Samsung 2 Ağustos tarihinde tanıtımını yaptığı yeni telefonu Galaxy Note 7 kullanıcılar tarafından büyük bir ilgi gördü. Firma için çok başarılı bir dönem olan 2016, kullanıcılara sunduğu hizmeti daha çok arttırmasını sağlıyor. Teknoloji devi firma bir yandan ön siparişlere yetişmeye çalışırken diğer taraftan üretim konusunda sıkı bir çalışmaya girdi.

Samsung, sadece üretim sürecinde değil aynı zamanda yazılımsal konularda da çalışmalarını büyük bir titizlikle sürdürmekte. Samsung, yeni telefonu Galaxy Note 7‘ye  Android 7.0 Nougat güncellemesini yayınlamayı planlarken diğer yandan cihazda bulunan yazılımsal sorunların giderilmiş yeni güncellemeyi kullanıcılarına sundu.

Android Güncelleme

Edinilen bilgilere göre Galaxy Note 7‘nin SM-N930W8 numaralı versiyonu için yayınlanan ve N930W8VLU1APH1 yapı numarasına sahip cihazlara gelen güncelleme 96,26 MB boyutunda.

Galaxy Note 7 cihazını daha düzgün çalışan bir telefon haline getirebilmek için hataların giderileceği bu yeni güncelleme, birkaç yeni özelliği de içerisinde bulundurmakta. Bunların yanında yeni güncelleme cihazın performansında gözle görülür bir artış sağladığı da belirtilenler arasında.

Bu yeni versiyon kullanıcıların daha sağlıklı ve daha iyi bir telefonu kullanmalarını sağlıyor. Yeni güncelleme daha şimdiden birçok kişi tarafından kullanıma başlanmış durumda. Bakalım kullanıcılar bu yeni güncellemeden memnun kalacaklar mı. Güncellemeye bakacak olursak kullanıcılar yeni güncellemeden hoşnut kalacağı aşikar.

Samsung Galaxy Note 7 için gelen güncellemeleri, Ayarlar>Cihaz Hakkında>Yazılım Güncelleme yolunu izleyerek kontrol edebilirsiniz.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0