Ana SayfaTeknoloji HaberleriGalaxy Note II Androidler İçin 5,0 Güncellemesi

Galaxy Note II Androidler İçin 5,0 Güncellemesi

-

Teknolojinin hızla ilerlemesinin yanı sıra dev firmaların hızla çıkışları ile yeni modelleri kendini fazlasıyla belli etmeye devam ediyor. Yeni modellerin hızlı çıkışlarının yanı sıra güncellemeleri ile kullanıcılara fazlasıyla kolaylık sağlıyor. Dev firmaların hızlı yükselişlerinin yanı sıra Samsung modelleri hızlı çıkışının yanı sıra güncellemeleri ile tüm dikkatleri üzerinde çekiyor.
Samsung Galaxy Note 2 andoid 5.0 güncellemeleri ile konu yorumları farklı yerlerden gelmeye devam ediyor. Samsung yapmış olduğu açıklamalar neticesinde Android 5.0 güncellemelerini yayımlayacağı hakkında bilgiler verdi. Samsung yeni yapacağı uygulamalar kapsamında İspanya kapsamında sosyal medyanın bir ağı olan Twitter aracılığı ile yeni yapacağı güncellemeleri dağıtacağını duyurdu.

Note II Güncellemeleri

galaxy note II

Sosyal medyanın ağlarından olan Twitter aracılığı ile yöneltilen sorular kapsamında kullanıcıların yönelttikleri soruya Samsung, Galaxy Note II için yapılacak olan yeni güncellemeler ile ilgili açıklamalarda bulunan samsung firması, güncellemelerin şehirden şehire değişiklik göstermesinin yanı sıra Danimarka’da bulunan Note II modellerinde ise Lollipop uygulaması yer alacak şekilde Samsung tarafından bilgi verildi.

Samsungun ortaya çıkan açıklamalarında meydana gelen sonuçlar gösteriyor ki Samsung, söz konusu yaptığı açıklamalar kapsamında yapılacak olan Güncellemelerde, her bölgede farklılık gösterebileceğini ortaya koydu. Yapılacak olan güncellemelerin yerini alacağı ülkeler içersindde farklılık gösterebileceğini bu şekilde yapılacak olan uygulamaların, kullanıcılar tarafından fazlasıyla tepki oluşturacağını üzerine dikkatleri üzerine çekiyor.

Yapılacak olan güncellemelerin belli başlı ülkelerde paylaşılıp paylaşılmaması olumsuz sonuçlar meydana getirmesi bekleniyor. Samsung’un Galaxy S III modelinde kullanıcıları için 2GB RAM sürümleri için Android 5.0 güncellemesini yayımladı. Samsung, yaptığı güncellemelerin yanı sıra, Galaxy Note II modelinde LTE ve 3G sürümü bulunmasının 2 GB RAM bulunuyor.

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here