Ana SayfaTeknoloji HaberleriGalaxy S4 İçin Tek Elle Kullanım Desteği

Galaxy S4 İçin Tek Elle Kullanım Desteği

-

Fotoğraftan İnsan ve Nesne Silme Uygulamaları 2023

Mükemmel bir fotoğrafa sahipseniz, ancak arka planda istenmeyen biri veya bir şey varsa, bir "nesneleri...

Galaxy Note 3’ün en sevilen özelliği “Tek Elle Kullanım Modu”  kullanıcıların gönlüne taht kurmuştu. Xda geliştiricileri’de boş durmayıp bu özelliği Samsung şirketinin diğer telefonu Galaxy S4’e uyarladı.

Akıllı telefonların ekranları git gide büyürken, telefonlar artık el’e sığmamaya başlıyor. Özellikle küçük ellere sahip olan insanlar günümüz standartlarında bir akıllı telefonu kullanırken zorluk yaşayabiliyor. Samsung’un bu kullanıcılarınıdüşünerek  Galaxy Note 3’e entegre ettiği Tek Elle Kullanım Modu’nu, Xda geliştiricileri tarafından artık Galaxy S4’te de kullanılabilir durumda.
5 inç ekran  sahip Galaxy S4’ün çeşitli noktalarına ulaşmakta zorluk yaşıyorsanız, veya daha küçük olsaydı iyi olurdu diyorsanız, XDA geliştiricileri tarafından hazırlanan bu yama tam size göre. Tek elle kullanım modunda klavye, kilit ekranı, arama ekranı ve hesap makinesi gibi uygulamalar küçülerek ekranda daha az yer kaplıyor ve bu sayede tek elle kullanım imkanı veriyor.

-- Reklam --

Samsung Galaxy A34’ün Teknik Özellikleri Gün Yüzüne Çıktı

Samsung her zaman üst düzey modellerden sonra orta seviye cihazlarını piyasaya sürmüştür. Markanın üretim hattında Galaxy A34 ve Galaxy...
Selin Polat
Selin Polathttps://www.cepkolik.com
Boğaziçi Üniversitesi'ni bitirdikten sonra kendimi teknolojiye verdim ve her türlü teknolojik ürünler ile ilgilendim. 1 Nisan itibari ile de Cepkolik.com ekibinde yer aldım. Ekibimizle birlikte teknoloji ile ilgili en güncel haberleri ve incelemeleri sizlere tüm detayları ile birlikte ulaştırmayı hedefliyoruz

1 Yorum

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz