Ana SayfaTeknoloji HaberleriGalaxy S4 İçin Tek Elle Kullanım Desteği

Galaxy S4 İçin Tek Elle Kullanım Desteği

-

En iyi Android tabletler

Android, tabletler söz konusu olduğunda idealden daha az olduğu için bir üne sahiptir. iPadOS'un büyük...

Galaxy Note 3’ün en sevilen özelliği “Tek Elle Kullanım Modu”  kullanıcıların gönlüne taht kurmuştu. Xda geliştiricileri’de boş durmayıp bu özelliği Samsung şirketinin diğer telefonu Galaxy S4’e uyarladı.

Akıllı telefonların ekranları git gide büyürken, telefonlar artık el’e sığmamaya başlıyor. Özellikle küçük ellere sahip olan insanlar günümüz standartlarında bir akıllı telefonu kullanırken zorluk yaşayabiliyor. Samsung’un bu kullanıcılarınıdüşünerek  Galaxy Note 3’e entegre ettiği Tek Elle Kullanım Modu’nu, Xda geliştiricileri tarafından artık Galaxy S4’te de kullanılabilir durumda.
5 inç ekran  sahip Galaxy S4’ün çeşitli noktalarına ulaşmakta zorluk yaşıyorsanız, veya daha küçük olsaydı iyi olurdu diyorsanız, XDA geliştiricileri tarafından hazırlanan bu yama tam size göre. Tek elle kullanım modunda klavye, kilit ekranı, arama ekranı ve hesap makinesi gibi uygulamalar küçülerek ekranda daha az yer kaplıyor ve bu sayede tek elle kullanım imkanı veriyor.

-- Reklam --

Apple iPhone 14 Pro DxOmark kamera sonuçları açıklandı

Ünlü portal DxOMark nihayet yeni iPhone 14 Pro'da kendini ifade etti ve Apple serisinin yeni zirvesinin fotoğraf sektörü hakkındaki...

1 Yorum

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Haber bültenimize abone ol

En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.