Ana SayfaTeknoloji HaberleriGalaxy S5 LTE-A sadece Kore de satılacak

Galaxy S5 LTE-A sadece Kore de satılacak

-

iPhone’da Müzik Çalarken Video Nasıl Kaydedilir?

Bu makalede, herhangi bir uygulamadan müzik çalarken iPhone'da nasıl video kaydedileceği açıklanmaktadır. Nasıl çalıştığını öğrenmek...

Galaxy S5 LTE-A Kore hizmetli telefonlar serisinin bir parçası olacak

Geçtiğimiz gün haberimizde Samsung’un Galaxy S5 için bir geliştirilmiş versiyonunu çıkarttığını sizler ile paylaşmıştık. Samsung bu sefer yeni bir bilgiyi daha doğruladı. Samsung tarafından yapılan doğrulamaya göre yeni Galaxy S5 LTE-A sadece Kore de satışa sunulacak. Yani yeni android canavarı olarak görünen cihaz global olarak satışa sunulmayacak.

Yaşanılan bu olay bir benzerini de geçen sefer ki jenerasyon cihazı olan Galaxy S4 de yaşamıştık. Samsung yine aynı şekilde Galaxy S4 LTE-A ve Galaxy S4 Active LTE-A’yı sadece Kore satışlı olarak sunmuştu. Yeni cihaz Galaxy S5 LTE-A da tıpkı bu cihazlar gibi Kore servisli cihazların bir parçası olacak.

Tabii, meydana gelecek yeni cihazın nasıl bir performans canavarı olabileceği ve Koreli kullanıcılarıa neler sunacağını ilerleyen günlerde göreceğiz. Şimdilik Türkiye ve diğer ülkelerde ki kullanıcılar ya yeni Samsung modeleni beklemek ya da elindeki Galaxy S5 cihazı ile idare etmek zorunda kalacak.

-- Reklam --

iPhone’unuzun Kamerasını Mac’iniz İçin Bir Web Kamerası Olarak Kullanma

Mac'inizde macOS 13.0 veya sonraki bir sürümü yüklüyse, yakındaki iPhone'unuzu bilgisayarınızın web kamerası olarak kullanabilirsiniz. Nasıl çalıştığını öğrenmek için...

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz