Galaxy S5 Prime İnternete Sızdı

Yine @evleaks, yine sızıntı.. Bu sefer ki sızıntı kurbanı Galaxy S5 Prime..

Samsung’un Galaxy S5 Prime adındaki yeni cihazı tüm Samsung ve teknoloji severler tarafından merakla bekleniyor. Cihazın nasıl olacağı, nasıl bir tasarım ve sistemsel yapıya sahip olacağı herkes tarafından merakla bekleniyor.

Bu kapsamda ünlü cihazların tanıtılmadan önce ki görüntüsünü kamuoyuna sızdırmasıyla tanınan ünlü Twitter hesabı @evleaks yine bombayı patlattı. Bugün gün itibariyle Twitter hesabından bir resim paylaşan @evleaks, bu resmin yeni merakla beklenen Samsung Galaxy S5 Prime olduğunu iddaa etti.

Galaxy S5 Prime İnternete Sızdı

Resime ilk bakışta oldukça göz alıcı ve sade bir yapıda olduğu gözlemleniyor. Beyazlara bürünmüş olan cihaz, ön tarafında 3 adet kamera içerdiği gözüküyor. Yatay bir pozisyonda gösterilen cihaz, eğer doğru ise oldukça sade ağırlıklı ve göz alıcı olacağı kesin. Kasa açısından da oldukça kaliteli gözüken Galaxy S5 Prime, LTE A gibi bir teknolojiye sahip olacağı da iddaalar arasında en çok öne çıkanlardan biri.

@evleaks adlı Twitter hesabı tarafından paylaşılan ve yazılan, çizilen iddaalar doğru çıkarsa Samsung Galaxy S5 Prime cihazının Snapdragon 805 gibi bir işlemciye sahip olabilme ihtimali epey yüksek gözüküyor. Bakalım @evleaks adlı meşhur Twitter hesabının paylaştığı foto doğru ve gerçek olacak mı? Bu sorunun cevabını Samsung şirketinden cihaz hakkında açıklama geldiğinde hep birlikte öğreneceğiz.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0