Galaxy S7 Edge tek olabilir

Bilindiği gibi 2015 yılının sonuna geliyoruz ve firmaların tüketicileri için tanıtacağı modellerin sonuna gelindi. Android pazarının lideri olan Samsung yeni amiral gemi modeli olan S7 gelecek sene tanıtılacak olmasına rağmen hakkında haberler daha şimdiden yapılmaya başlandı bile.

Tek bir modeli bile kendi içinde farklı modellere ayıran Samsung,  yeni amital gemisi olacak olan Galaxy S7 ile bizi şaşırtabilir.

İnternet ortamında üretilecek olan akıllı telefonlara yönelik her gün yeni iddialar geliyor. Gelen son iddialara göre Samsung, önümüzdeki sene yalnızca bir adet kavisli Galaxy Edge modeli üretebilir.

Gelecek sene çıkması beklenen Galaxy S7‘nin “Edge” sürümünün önceden olduğu gibi kavisli bir ekranla geleceğine kesin gözle bakılıyor. Bununla birlikte Edge modelindeki çeşitlilik, eskisi gibi olmayabilir. PhoneArena’nın Vietnam merkezli kaynaklara dayandırdığı haberine göre Samsung, önümüzdeki sene yalnızca tek bir kavisli telefon tanıtabilir.

Bununla birlikte PhoneArena’nın kaynakları, hangi Edge modeliyle tanışacağımızı, hangi modelin kırpılacağını söylemiyor. PhoneArena’ya göre 2016’da görmeyeceğimiz model, 5,8 inç’lik büyük Edge olabilir.

Alman medyasında dolaşan bir dedikoduya göre ise Galaxy S7 Edge, çift tarafı kavisli ekran yerine yalnızca tek yanı kavisli bir ekranla gelecek (Galaxy Note Edge gibi). Bu dedikoduların kaynağı da PhoneArena gibi Vietnamca bir blog sayfası.

.::Üç farklı Galaxy S7’ye hazır olun::.

Bilinidği gibi bundan bir kaç hafta önce Galaxy 7’nin, işlemci tarafında 3 farklı modelle gelebileceğini öğrenmiştik. Görünen o ki ortaya atılan bu iddialar telefonların tanıtımı gerçekleşene dek devam edecek.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0