Ana SayfaTeknoloji HaberleriGalaxy S7 Güncellemesi Geldi!

Galaxy S7 Güncellemesi Geldi!

-

Samsung, bu yıl satışa çıkardığı popüler akıllı telefonları Galaxy S7 ve S7 edge için geniş kapsamlı bir güncelleme yayınladı. Detaylar haberimizde.

Samsung, Android tarafındaki yazılım güncellemelerini hız kesmeden sürdürüyor. Bir süredir orta segment modeller ve geçmiş yılların amiral gemileri için Android 6.0 güncellemesini dağıtmayı sürdüren Samsung, güncellemelerini bir kez daha Galaxy S7 modellerine yöneltti.

Her iki model için kısa süre önce yayınladığı küçük güncelleme ile ekran sürekli açık özelliğine zaman ayarı ekleyen firma, telefonlar için bu kez daha detaylı bir güncelleme yayınlayacak.

332 MB büyüklüğünde olan güncelleme Galaxy S7 ve S7 edge modellerine OTA ve Kies üzerinden ulaştırılıyor. Yeni yazılım, hata düzeltmelerinin yanında performans iyileştirmelerine de önem veriyor.

Galaxy S7 Güncellemesi Geldi!

Yeni güncelleme ile neler geliyor?

Güncelleme ile beraber bazı kullanıcıların şikayetlerinde belirtilen bir kapaklı kılıfı tanımama sorunu çözülüyor. Video kaydından sonra ilk oynatmadaki titreme hatası da çözülüyor.

Ayrıca dosyaları SD karta kaydetmeyi engelleyen bir problem de ortadan kaldırıldı. Google Now çalıştığı esnada güç tasarruf moduna geçilememe sorunu da güncelleme ile beraber ortadan kalktı.

Samsung’un henüz yeni dağıtıma başladığı güncelleme kullanıcılara kademe kademe gönderiliyor. Yeni yazılım güncellemesi yakında Türkiye’de de dağıtılacaktır.

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

1 YORUM

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here