Galaxy S7 Olimpiyatlara Özel Tasarım!

Bildiğiniz gibi akıllı telefonların belirli etkinlik ve zamanlara özel olarak farklı versiyonları duyurulabiliyor. Bunu en çok uygulayan firmalardan biri olan Samsung, bu kez olimpiyatlara özel bir tasarımla karşımızda olacak.

Üst segment akıllı telefonların özel versiyonlarını duyurmakta oldukça bonkör davranan firma, geçtiğimiz haftalarda bu yılın en önemli modellerinden olan Galaxy S7 Edge’in Batman temalı versiyonunu satışa çıkartmıştı.

Sınırlı üretim olduğu için yüksek bir fiyat etiketi bulunan Batman versiyonunun ardından, Galaxy S7 Olimpiyat versiyonu karşımıza çıkıyor.

Olimpiyatlara Özel Galaxy S7 Edge Tasarımı

Galaxy S7 edge Olympic Edition’ın ilk dikkat çeken noktası arka taraftaki olimpiyat logosu oluyor. Bunun yanında cihazın ön tarafında da yapılan küçük renk değişiklikleri cihaza farklı bir hava katıyor.

Galaxy S7 Olimpiyatlara Özel Tasarım!

Samsung bundan iki yol önce Sochi’de düzenlenen Kış Olimpiyat Oyunları için de Galaxy Note 3’ün özel bir versiyonunu kullanıcılara sunmuştu.

Samsung, 2012 yılında Londra’daki yaz oyunlarına ana sponsorlardan biri olarak dahil olmuş ve o dönemin tepe modeli Galaxy S3 sponsorluk anlaşmasından dolayı son derece yüksek satış rakamlarına ulaşmıştı.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0