Galaxy Tab S’in ekranı büyük beğeni topluyor

Galaxy Tab S, iPad Air’i solladı!

Akıllı cihaz pazarının öne çıkan isimlerinden Samsung’un geçtiğimiz günlerde tanıttığı yeni tablet bilgisayarı Galaxy Tab S’in ekranı büyük bir ilgi toplamaya başladı. Display Mate’e göre Galaxy Tab S’in üzerinde taşımış olduğu ekran şimdiye kadar görülmüş tabletlerin en iyisi olarak seçildi.

Peki, Samsung Galaxy Tab S’e bu övgüyü kazandıran ekranın özellikleri neler? Galaxy Tab S, 2650 X 1600 gibi harika bir ekran çözünürlüğünü WQXGA ekran kalitesi ile birlikte kullanıcılarına sunuyor. Bunun yanı sıra cihazın ekranındaki düşük yansıma ve renklerin doğruluğunun çok fazla olması, parlaklık değişiminin ve balansının uyumu kullanıcılarının da daha çok gözünü almaya devam edecek gibi görünüyor.

Galaxy S Tab’ın ekranı bu kadar övgüyü toplarken elbette en büyük rakibini de arkasında bırakmayı unutmyuor. Galaxy Tab S yakalamış olduğu değerler ile en büyük rakip cihazlarından birisi olan iPad Air’i de böylece gerisinde bırakmış oluyor. Bakalım ekranı ile övgülere mazhar olan cihaz yeni dönem içerisinde performansı ile de aynı övgüleri alabilecek mi?

 

 

 

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0