Ana SayfaIOS HaberleriGameloft'tan iOS için yeni oyun Ninja UP

Gameloft’tan iOS için yeni oyun Ninja UP

-

Xiaomi, Elektrikli Araç Geliştirmeyi Erteledi!

Görünüşe göre Xiaomi, otomotiv kol geliştirmesinde biraz sorun yaşıyor. Önce düzenleyici konularda sıkıntı çeken şirket,...

Mobil platformlar için geliştirdiği oyunlar ile beraber kullanıcıların beğenisini ve takdirini kazanan  Gameloft bugün iOS kullanıcıları için yeni ninja oyununu yayınladı.

Heyecanlı dakikalar.

Ninja UP adına sahip yeni iOS kullanıcılarını oldukça sevindirecek, oyunun amacına bakacak olursak oyun adından da anlaşılacağı üzere bir Ninja oyunu, ancak oyun içerisinde size verilen görevler iOS kullanıcılarını biraz zorlayacak cinsten.

Size yani Ninjanıza verilen bir ip ile beraber engelleri atlayıp hedefe koşacağınız oyunda seviyeler ilerledikçe oldukça zor anlar yaşayacaksınız, ücretsiz olarak sunulan oyunun içerisinde şuan için herhangi bir kısıtlama bulunmuyor, bunun yanı sıra oyunun yakın zaman içerisinde Android kullanıcıları içinde yayınlanması bekleniyor.

Oyun tamamen ücretsiz, yani oyun içerisinde herhangi bir eşya vs satımı yok, 8 bit grafiklere sahip oyunu AppStore üzerinden indirebilirsiniz.

-- Reklam --

Warzone 2.0’da Savaş Jetonları nasıl alınır?

Warzone 2.0, Call of Duty battle royale modunun tamamını bazı önemli yönlerden sarstı. Harita, Kaleler ve yeni DMZ modu...

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz