Ana SayfaTeknoloji HaberleriGear S2 Sonunda iPhone ile Çalışabilecek

Gear S2 Sonunda iPhone ile Çalışabilecek

-

Samsung firmasının en iddialı olarak akıllı saati Gear S2 için uzun bir zamandır iOS desteğinin gelmesi beklenmekteydi. Sonunda beklenmiş olan güncelleme geldi. Gear S2 iPhone ile artık kullanılabilir durumda olacak

CES 2016’da Samsung’un tanıtmış olduğu akıllı saat Gear S2, oldukça beğeni alarak her kesimden olumlu derecede not almayı başarmıştı. iOS desteği de sunacağı belirtilen Gear S2 için beklenilmiş olan güncelleme sonunda geldi.Geçtiğimiz haftalarda kısa bir süre içerisinde Gear S2 içim iOS desteğinin geleceği gündeme taşınmıştı. Bugün ise ABD’den gelen bazı haberlerde beklenti içerisinde olunan güncellemenin duyurusu yapıldı.

samsung-gear-s2-sdn

Altarılanlara göre Verizon Wireless, R730VVRU1BPC1 model sayılı günceleme ile Gear S2 kullanıcılarına iOS desteği sunmak için hazırlıklar tamam.

Kısa bir süre içerisinde tüm Gear S2 modellerine gelecek olan bu güncelleme ile birlikte iOS desteği akıllı saate kazandırılmış olacak. Böylelikle Samsung Gear S2 ile Android Wear işletim sistemini barındıran bu akıllı saatlerin bir adım daha önününde yer alacak.

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here