Ana SayfaTeknoloji HaberleriGear VR'a İnternet Desteği Geldi!

Gear VR’a İnternet Desteği Geldi!

-

Samsung’un sanal gerçeklik gözlüğü Gear VR’a Web desteği sunan internet çözümü geldi. Artık internet ve sanal gerçeklik teknolojisi beraber çalışacak.

Samsung, sanal gerçeklik teknolojisi olan Gear VR ürününün üzerine düşüyor. Firma, kullanıcılarına çok daha kaliteli bir VR deneyimi sunmak için cihazlarına web desteği getiriyor.

Samsung GearVR 1.0 sürümüne dahil edilen özellikle kullanıcılar mobil tarayıcı desteği sayesinde internet deneyimini sanal gerçeklik ile beraber yaşayacaklar. Bu yeni özellik, internet sayfalarında yer alan video içerikli görseller öncelikli olmak üzere kullanıcılara VR deneyimi sunacak.

Gear VR'a İnternet Desteği Geldi!

Samsung GearVR ile uyumlu olarak çalışabilen cihazlarda kullanılabilecek olan bu özellik uygulama arayüzü ile çalışacak.

Firmanın ilerleyen zamanlarda bu konudaki çalışmalarını arttırması ve kendi arayüzünü kullanıcılara sunmasını bekliyoruz. Kullanıcılar bu sistemden yararlanmak için öncelikle Oculus Store’dan Gear VR 1.0 sürümünü indirip, WebVR desteği ile bütünleştirmek zorunda kalıyorlar.

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here