Ana SayfaTeknoloji HaberleriGeliştiriciler için Windows Phone 8.1 indirilmeye hazır

Geliştiriciler için Windows Phone 8.1 indirilmeye hazır

-

En iyi Android tabletler

Android, tabletler söz konusu olduğunda idealden daha az olduğu için bir üne sahiptir. iPadOS'un büyük...

Söz verildiği gibi, Windows Phone 8.1 şimdi geliştiriciler için yüklenebilir. Joe Belfiore, Microsoft’un Windows Phone Program Yönetimi şefi WP 8.1 güncelleme ile ilgili duyuruyu Twitter’dan yaptı.

Normal kullanıcılar telefondaki güncellemeyi kurabilmesi için bir kaç ay daha beklemeleri gerekecek. Eğer beklemek istemiyorsanız, Windows phone geliştirici olarak kayıt işlemi yapmak hiç de zor değil. Microsoft’a sadece 19$ ödeyerek Windows Phone merkezinde APP yayıncılığına ulaşabilirsin ya da Windows Phone App Studio ‘da proje oluşturarak ücretsiz kayıt yapabilirsin.

Windows Phone 8.1 güncellemesi Microsoft’un telefon işletim sistemi için yeni bir çok özellik getiriyor. Bunların en önemli olanları da; Dijital kişisel asistan olan Cortana, aksiyon merkezi, kremit arka kapak ve özel lockscreen ve bunların yanı sıra güncellenmiş güvenlik sistemi ile IE11 ve hassas APP.

windows-phone-8

 

-- Reklam --

Apple iPhone 14 Pro DxOmark kamera sonuçları açıklandı

Ünlü portal DxOMark nihayet yeni iPhone 14 Pro'da kendini ifade etti ve Apple serisinin yeni zirvesinin fotoğraf sektörü hakkındaki...

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Haber bültenimize abone ol

En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.