Ana SayfaTeknoloji HaberleriGeliştiriciler için Windows Phone 8.1 indirilmeye hazır

Geliştiriciler için Windows Phone 8.1 indirilmeye hazır

-

Fotoğraftan İnsan ve Nesne Silme Uygulamaları 2023

Mükemmel bir fotoğrafa sahipseniz, ancak arka planda istenmeyen biri veya bir şey varsa, bir "nesneleri...

Söz verildiği gibi, Windows Phone 8.1 şimdi geliştiriciler için yüklenebilir. Joe Belfiore, Microsoft’un Windows Phone Program Yönetimi şefi WP 8.1 güncelleme ile ilgili duyuruyu Twitter’dan yaptı.

Normal kullanıcılar telefondaki güncellemeyi kurabilmesi için bir kaç ay daha beklemeleri gerekecek. Eğer beklemek istemiyorsanız, Windows phone geliştirici olarak kayıt işlemi yapmak hiç de zor değil. Microsoft’a sadece 19$ ödeyerek Windows Phone merkezinde APP yayıncılığına ulaşabilirsin ya da Windows Phone App Studio ‘da proje oluşturarak ücretsiz kayıt yapabilirsin.

Windows Phone 8.1 güncellemesi Microsoft’un telefon işletim sistemi için yeni bir çok özellik getiriyor. Bunların en önemli olanları da; Dijital kişisel asistan olan Cortana, aksiyon merkezi, kremit arka kapak ve özel lockscreen ve bunların yanı sıra güncellenmiş güvenlik sistemi ile IE11 ve hassas APP.

windows-phone-8

 

-- Reklam --

Samsung Galaxy A34’ün Teknik Özellikleri Gün Yüzüne Çıktı

Samsung her zaman üst düzey modellerden sonra orta seviye cihazlarını piyasaya sürmüştür. Markanın üretim hattında Galaxy A34 ve Galaxy...
Selin Polat
Selin Polathttps://www.cepkolik.com
Boğaziçi Üniversitesi'ni bitirdikten sonra kendimi teknolojiye verdim ve her türlü teknolojik ürünler ile ilgilendim. 1 Nisan itibari ile de Cepkolik.com ekibinde yer aldım. Ekibimizle birlikte teknoloji ile ilgili en güncel haberleri ve incelemeleri sizlere tüm detayları ile birlikte ulaştırmayı hedefliyoruz

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz