Gigaset Beklenen Dune Telefonu Tanıttı

Doğadan ilham alınarak yapılan Gigaset’in CL540 Serisinin son telefonu olan Dune’yi tanıttı. Telefonumuzun kullanış kolaylığı hassasiyet ve elimizde tutuş hazzı ile diğer telefonlardan birkaç adım önde duruyor. Her ne kadar günümüz android telefonları kadar özellikleri bulunmayan Dune telefonunun kendine göre bazı özellikleride mevcuttur.

aadsasdCL540 Serinin diğer telefonlarında bulunan tüm özellikler yeni piyasaya çıkan Dune isimli telefonumuzdada mevcuttur. Telefonumuzun en kaliteli yönü yüksek ses ve son teknolojik özelliklere sahip hoparlörü… Ses ayarını bir’den beş’e kadar azaltabilip çıkartabildiğimiz gibi telefonla konuşurken karşımızdakine sesimiz çok net geliyor ayrıca içindeki bazı elementeler sayesinde karşıda konuşan kişinin çevresinden gelen hışırtıları almayan telefonumuz bizlere sabit bir ses özelliği sunuyor. Kulaklıkla girişi ile istediğimiz kadar konuşabildiğimiz gibi çok uzun süre konuşmayı bekletebilme e aralıksız konuşma özelliğine sahip telefonumuzda 320 Saat konuşmayı bekletebilme ve 14 Saat aralıksız konuşabilme özelliklerine sahip.

200 Kişilik rehber hafızası bulunan telefonumuzun 1.8 inç’lik 65.000 renk seçenekli renk cambazı bir telefonumuz var. Elimizde ve omzumuzda telefonu çok rahatlıkla taşıyabiliriz. Telefona dokunduğumuzda telefonun kapağına işlenen ufacık ufacık girinti çıkıntılar telefonun hem sabit kalmasını hemde tutuş hazzını bizlere sunuyor.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0