Ana SayfaTeknoloji HaberleriGigaset Beklenen Dune Telefonu Tanıttı

Gigaset Beklenen Dune Telefonu Tanıttı

-

Fotoğraftan İnsan ve Nesne Silme Uygulamaları 2023

Mükemmel bir fotoğrafa sahipseniz, ancak arka planda istenmeyen biri veya bir şey varsa, bir "nesneleri...

Doğadan ilham alınarak yapılan Gigaset’in CL540 Serisinin son telefonu olan Dune’yi tanıttı. Telefonumuzun kullanış kolaylığı hassasiyet ve elimizde tutuş hazzı ile diğer telefonlardan birkaç adım önde duruyor. Her ne kadar günümüz android telefonları kadar özellikleri bulunmayan Dune telefonunun kendine göre bazı özellikleride mevcuttur.

aadsasdCL540 Serinin diğer telefonlarında bulunan tüm özellikler yeni piyasaya çıkan Dune isimli telefonumuzdada mevcuttur. Telefonumuzun en kaliteli yönü yüksek ses ve son teknolojik özelliklere sahip hoparlörü… Ses ayarını bir’den beş’e kadar azaltabilip çıkartabildiğimiz gibi telefonla konuşurken karşımızdakine sesimiz çok net geliyor ayrıca içindeki bazı elementeler sayesinde karşıda konuşan kişinin çevresinden gelen hışırtıları almayan telefonumuz bizlere sabit bir ses özelliği sunuyor. Kulaklıkla girişi ile istediğimiz kadar konuşabildiğimiz gibi çok uzun süre konuşmayı bekletebilme e aralıksız konuşma özelliğine sahip telefonumuzda 320 Saat konuşmayı bekletebilme ve 14 Saat aralıksız konuşabilme özelliklerine sahip.

200 Kişilik rehber hafızası bulunan telefonumuzun 1.8 inç’lik 65.000 renk seçenekli renk cambazı bir telefonumuz var. Elimizde ve omzumuzda telefonu çok rahatlıkla taşıyabiliriz. Telefona dokunduğumuzda telefonun kapağına işlenen ufacık ufacık girinti çıkıntılar telefonun hem sabit kalmasını hemde tutuş hazzını bizlere sunuyor.

-- Reklam --

Samsung Galaxy A34’ün Teknik Özellikleri Gün Yüzüne Çıktı

Samsung her zaman üst düzey modellerden sonra orta seviye cihazlarını piyasaya sürmüştür. Markanın üretim hattında Galaxy A34 ve Galaxy...
Selin Polat
Selin Polathttps://www.cepkolik.com
Boğaziçi Üniversitesi'ni bitirdikten sonra kendimi teknolojiye verdim ve her türlü teknolojik ürünler ile ilgilendim. 1 Nisan itibari ile de Cepkolik.com ekibinde yer aldım. Ekibimizle birlikte teknoloji ile ilgili en güncel haberleri ve incelemeleri sizlere tüm detayları ile birlikte ulaştırmayı hedefliyoruz

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz