Ana SayfaTeknoloji HaberleriGionee reklamında, Galaxy S5 ile dalga geçti

Gionee reklamında, Galaxy S5 ile dalga geçti

-

OnePlus, iki yeni PC monitörünü duyurdu

OnePlus, 12 Aralık'ta Hindistan'da iki yeni oyun monitörünü piyasaya süreceğini duyurdu.İki modelden biri, 27 inçlik...

Çin’in akıllı telefon pazarı üzerinde büyüyüp gelişmesini beklediği ve geçtiğimiz günlerde son amiral gemisini piyasaya sunan Gionee yeni telefonu Gionee Elfife S5.5’i için bir reklam filmi çekti. Yalnız reklam filmi alışılagelmiş reklam filmlerinin yanı sıra içerisinde çok bilindik bir markanın daha telefonunu içeriyordu. Elbette, şuanda en büyük rakiplerden birisi olarak görünen Galaxy S5.

Samsung Galaxy S5’in haznesinin plastik alışımdan yapılmış olması Gionee markasına göre bir telefona yakışmayan özellik. Kendi telefonlarında ise çok daha kaliteli bir malzeme karşımı kullanıyor. Gionee de bu nedenle reklamında topu Galaxy S5’e atmış.

Reklam her ne kadar İngilizce olsa da iki kızın karşılıklı diyaloğundan ne anlattıklarını anlatmak zor değil. Samsung kullanıcısı bayan telefonundan memnun görünürken Gionee marka cihaz kullanıcısı bayan ise telefonunun plastikten yapılmadığını ve çok daha kaliteli olduğunu söylüyor.  Bu karşılaştırma iki markayı rekabete mi sürükler yoksa işin sonunda büyük bir dava mı gelir bilinmez, bakalım ve görelim.

-- Reklam --

Netflix mobil uygulamasına yedi yeni oyun geliyor

Netflix, Android ve iOS için mobil uygulamasında oyun portföyünü istikrarlı bir şekilde genişletiyor ve kataloğa yedi yeni ekleme var....

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz