Ana SayfaTeknoloji HaberleriGiyilebilir akıllı telefon aksesuarları

Giyilebilir akıllı telefon aksesuarları

-

Durakda , otobüste , sokakta , kafede , okulda kısaca yerde her anımızda yanımızda olan akıllı telefonlar gün geçtikce hayatımızın vazgeçilmezleri olma yolunda hızla ilerliyor.

Gelinen son noktada artık bu küçük dostlarımız vücudumuzun bir parçası olucak gibi zira bir amerikan firmasi yaptığı giyilebilir akıllı tasarımlarla olaya farklı bir bakış açısı getirmis. Henüz ülkemizde pek bilinmeyen bu giyilebilir akıllı telefon aksesuarları telefonumuzun kaybolma yada çalınma gibi güvenlik önlemlerilini bir nevi arttırmış oluyor.

Yakın zamanda mağazalarda yada pazarlarda bu tür giysiler gorürseniz şaşırmayın.Bence ülkemizin girişimci ruhlu ticaretcileri ve tekstilcileri yeni bir sektör oluşturucaklardır.

Akıllı kot pantolonlar şimdilik eşsiz bir aksesuar gibi duruyor. Teknoloji geliştikce fikirlerde gelişiyor ve yeni yeni sektörler ortaya çıkıyor, ülkemizde yapılmamış yeni bir iş arıyorsanız bence bu sektorede yatırım yapılabilir iyice araştırıp bir düşünün derim. Yurtdışı fiyatları 85 dolardan baslayan bu aksesurları haberimize konu olan firmanin sitesinden incelemek istiyorsaniz alphynind.com ziyaret edebilirsiniz.

-- Reklam --

Youtube kanalımıza abone ol! Mi Band 6 ya da Steelseries Rival 3 senin olsun.

Haber bültenimize abone ol

En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.