Ana SayfaAndroid HaberleriGizli Sekme Açanlar Yaşadı! Microsoft Süper Duper Güvenli Mod Geliyor!

Gizli Sekme Açanlar Yaşadı! Microsoft Süper Duper Güvenli Mod Geliyor!

Microsoft Edge, yeni bir internet tarayıcı teknolojisiyle geliyor. Ekstra güvenlik önlemi olarak ön plana çıkan bu teknoloji hepimizin ilgisini çekebilir.

-

İnternet üzerinde gizlilik ve güvenlik konusu pek çok kişi için sorun. Hele ki şirketlerin verilerimizi korumak için bir sürü para alması ve bu konuda kendimizi emanet edebilecek cesarete sahip olamamamız, bizim için de farklı bir yapıda ilerleme yaratıyor. Microsoft bu konuya bir dur diyor ve süper duper güvenli mod ile internet için ekstra bir katman geliştiriyor.

Microsoft, konuyu biraz daha titiz olarak ele alıyor ve Edge uygulaması üzerinden süper duper secure mode isimli bir özelliği gündeme getiriyor. Bu özellik pek çok kişi için tercih edilebilir bir internet deneyimi yaratacak diyebiliriz.

Şu anda bu şekilde adlandırılan bu mod, üretim aşamasında ve hakkında net bir şey söylememiz pek mümkün değil. Ama Edge tarafından ön plana çıkacak olması ve özellikle Javascript motoru ile ön plana çıkması pek çok konuda güvenli olacağının sinyallerini veriyor. Burada hem tarayıcı performansı çok hızlı olacak hem de kullanım konusunda geniş deneyimler sağlayacak bizlere. Bu yüzden de güvenlik konusundaki endişeleri olabildiğince minimize edecek.

Süper duper güvenlik modu hataları da yarıya indirecek

İnternette gezinirken olası hatalar aldığınız oluyordur. Bir anda sitenin durması ya da çöküntüler gibi mesela. Bu tarz sorunların da önüne geçeceğini vadeden bu teknoloji, özellikle mod yapısı sayesinde çok daha fazla kişiye erişmiş olacak ve hepimiz için daha dengeli ve estetik bir yapıda ilerlemiş olacak.

Gecikmeli bir kullanımla karşımıza çıkan bu ürün, yakın zamanda çok daha fazla yere gidecek gibi.. Bilgisayarlarda, Android ve iOs platformlarında organize edilen bu mod, herkes için farklı bir kullanım dengesi yaratacaktır. Geç kalmayın ve site bazlı çalışmaları da bu süreçlerde organize etmeye başlayın. En azından nadiren de olsa hata durumlarını minimize edecek olan bu sistem, çok daha fazla kişiye erişmek adına önemli bir adım atıyor.

Bu arada gizli sekmelerden interneti kullananlar için de ekstra hızlandırma ve kendinden VPN desteği de sunacağı söyleniyor. Bu yüzden bu uygulama mobil cihazlar için özellikle tercih edilebilir bir seviyede olabilir. Bu konulara ilişkin yeni güncellemeleri beta sürümü ile göreceğiz.

-- Reklam --

Youtube kanalımıza abone ol! Mi Band 6 ya da Steelseries Rival 3 senin olsun.

Kaynakgizmodo

Haber bültenimize abone ol

En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.