Ana SayfaTeknoloji HaberleriGmail Kullanıcılarına Sevindirici Haber

Gmail Kullanıcılarına Sevindirici Haber

-

İnternet üzerinden pek çok site vasıtasıyla görüşebiliyoruz. Ancak resmin bir yazı ile firmalarla, şahıslarla, site sahipleriyle görüşmek için hala mail yoluna başvuruyoruz ve sizde Gmail kullananlardan biriyseniz bu haber sizi sevindirecek.

Yahoo Mail, Outlook, Gmail… onlarca e-posta sitesi var. Özellikle son günlerde artan dolandırıcılık olaylarının başını sahte e-posta mesajları çekiyor. E-Posta kullanmak büyük dert diyebiliriz çünkü sürekli kontrol etmeniz ve spam ya da sahtekarlık üzerine atılmış posta gördüğünüzde hemen engellemeniz gerekiyor. Yoksa ertesi gün posta kutunuzdan bir anda onlarca mail görebiliyorsunuz.

Özellikle hacker’larda sizin bilgilerinize ulaşmak için e-posta adresinize virüs mailleri atıyorlar. Attıkları mail’e girip gerekli linklere tıklarsanız bilgisayarınıza o anda binlerce veya milyonlarca virüs sızabilir. İşte bundan dolayı güvenli bir e-posta kullanmak için devamlı kontrol etmeniz gerekiyor. Ancak buna Google dur dedi diyebiliriz.

gmail

Gmail bildiğiniz gibi sürekli korunan ve sahte yazılımlar devamlı olarak engellenen ve güvenli olarak adlandırılan bir e-posta adresidir. Ancak bildiğiniz gibi bankadan, paypal’dan, marketlerden, üye olduğunu sitelerden gelen mail’lerde yanlışlıkla spam sanılarak spam kutusuna düşebiliyor ve buda can sıkıcı çünkü işin yoksa spam kutusuna gir silmediğin yüzlerce e-posta adresinden gerekli mail’i bul.

Ancak Google yeni geliştirdiği yapay zeka’lı sistemi sayesinde %100 oranında spam mesajlarını engelleyebilir ve yakın zamanda bunun çıkmasını bekliyoruz. Eğer gerçekten sistem doğru olursa yanılma payı olmayan bir Gmail bize sunulacak.

-- Reklam --
Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here