Gmail’in Yeni Özelliği Smart Reply

Gmail’e gelen yeni özellik Smart Reply ile hayatımızda yapay zeka teknolojisine daha çok yer vermiş oluyoruz. Bu yeni gelişme ile ilgili detaylar yazımızda yer alıyor.

Google’ın mobil platformadaki mobil servisi olan Inbox by Gmail, getirilen yeni özellik ile kullanıcılarını mutlu etmeye devam ediyor.

Google’ın oldukça uzun bir zamandır yapay zeka teknolojileri üzerinde çalışmalar yaptığını biliyoruz, bu çalışmaların meyveleri yavaş yavaş hayatımızda yer almaya başlıyor. Smart Reply özelliği de bunlardan biri olarak karşımıza çıkıyor.

Inbox by Gmail uygulamasına gelen akıllı cevap özelliği ile uygulamamız bizim yerimize gelen maillere cevap verebilecek.

Gmail'in Yeni Özelliği Smart Reply

Smart Reply 3 Farklı Seçenek Sunuyor

Google’ın yaptığı açıklamaya göre Smart Reply, gelen mailin içeriğine göre bizlere 3 farklı hazır kısa cevap önerisi sunuyor. Kullanıcılar 3 seçenekten birini seçerek gelen mailleri hemen cevaplayabilecekler. Uygulamayı kullananlar bu cevaplara kendi taslaklarını da ekleyebilecekler.

Hali hazırda 20 binden fazla hazır cevap kalıbı bulunan sistem, ilerleyen süreçte daha geniş cevap seçeneğine sahip olacak, şimdilik ”Daha sonra cevap vereceğim” tarzında basit mesajlarla da olsa işini yapıyor.

Bu özellik iOS ve Android platformlarında ücretsiz olarak kullanılabilecek.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0