Ana SayfaAndroid HaberleriGoogle 2014 2. Çeyrek mali sonuçlarını açıkladı

Google 2014 2. Çeyrek mali sonuçlarını açıkladı

-

iPhone’unuzun Yan Düğmesinin Aramayı Kapatmasını Nasıl Durdurursunuz?

‌iPhone‌ cihazınızda bir arama yaptığınızda veya aldığınızda, aramayı bitirmek için istediğiniz zaman ahizenizdeki Yan düğmeye...

Günümüzde neredeyse her alanda karşımıza çıkan Google dünyanın en iyi arama motorunun yanı sıra Android cihazların da geliştiricisi, sürekli olarak diğer şirketlere fark atarak birinciliğe oturmaya çalışan ancak tek bir alanda Apple’ı geçemeyen şirket bugün 2. Çeyrek sonuçlarını açıkladı.

16 milyon dolar kar elde etti.

Google 2014 2. Çeyrek mali sonuçlarına göre Google 2014 yılı 2. Çeyrek içerisinde 16 milyon dolar kar elde etti, şirketin üst düzey yöneticileri etkinlik sırasında dikkatleri üzerine çekti, şirket CEO‘su Patrick Pichettemuhteşem bir çeyreği geride bıraktıklarını söyleyerek oldukça memnun olduklarını açıkladı.

Şuan için 52 bin çalışanı bulunan Google hisse senetlerinde de artış yaşanıyor, şirketin 62 milyar dolar nakit paraya sahip olduğu biliniyor.

Bakalım Google ilerleyen zamanlarda bu para ile nasıl bir yatırım yapacak? Sizler bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Bizlere yorum olarak bildirebilirsiniz.

-- Reklam --

Apple Watch’ınızı iPhone’unuzla nasıl kontrol edebilirsiniz?

‌iOS 16‌'daki Apple Watch Mirroring (Apple Watch Yansıtma) ile Apple, Apple Watch'u daha erişilebilir kılmak için AirPlay kablosuz protokolünü...

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Haber bültenimize abone ol

En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.