Ana SayfaAndroid HaberleriGoogle, Android 4.4.4'ü sunmaya başladı!

Google, Android 4.4.4’ü sunmaya başladı!

-

OnePlus, iki yeni PC monitörünü duyurdu

OnePlus, 12 Aralık'ta Hindistan'da iki yeni oyun monitörünü piyasaya süreceğini duyurdu.İki modelden biri, 27 inçlik...

Android için 4.4.4 sürümü çıktı

Android’in 4.4.3 versiyonun Nexus cihazlar için dağıtımına neredeyse bir ay önce başlanmıştı ki Google şimdi de 4.4.4 güncellemesini kullanıma sundu. Fakat kullanıcılarının beklediği gibi bu güncelleme hızlanma ve performans namına güçlü bir güncelleme değil. Daha çok güvenlik açıkları konusunda iyileştirmeler için düşünülmüş bir güncelleme paketi olacak.

Android 4.4.4’ün açıklamalarına göre Android’in bu güncellemesi sadece işletim sistemi içerisinde yer alan bazı güvenlik açıklarını ortadan kaldırmaya yardımcı olacak. Özellikle de Android Police gibi önderlerin yaptığı 4.4.3 incelemesinde bazı ciddi OpenSSL açıkları bulunuyordu ve bunlar kullanıcılar için büyük bir risk oluşturuyordu.

Bu güncelleme ile hedeflenen bu açığının tamamen kapatılması, Nexus 5 için 4.4.4 şuanda OTA ile kurulabilir halde fakat diğer güncelleme alacak cihazların biraz daha beklemesi ve ardından Android’in en son sürümü olacak olan 4.4.4’e geçiş yapması mümkün olabilecek.Tam olarak hangi cihazların ise şuanda bu güncellemeye sahip olabileceğine dair bulunan net bir kaynak yok ancak gün içerisinde net olarak belli olacaktır.

-- Reklam --

Netflix mobil uygulamasına yedi yeni oyun geliyor

Netflix, Android ve iOS için mobil uygulamasında oyun portföyünü istikrarlı bir şekilde genişletiyor ve kataloğa yedi yeni ekleme var....

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz