Ana SayfaTeknoloji HaberleriGoogle Apple’ya Meydan Okumaya Hazırlanıyor

Google Apple’ya Meydan Okumaya Hazırlanıyor

-

Netflix’te Dolby Atmos Nasıl Edinilir?

Ev sineması ürünleri (TV'ler, ses çubukları veya tam surround ses sistemleri) için araştırma veya alışveriş...

Google piyasaya arama motoru olarak çıktı son yıllarda Google Adsense ile reklam çalışmalarında çığır açan Google tabiri caizse paranın dibine vurmuş gibi duruyor. Kazandığı parayı hem güncelleme hemde diğer teknoloji çalışmalarında çalışan Google her alanda Apple’ya meydan okumaya başladı. Cep telefonları, arabalar, akıllı saatler ve derken şimdide sağlıklı yaşam için Apple’nin başlattığı teknoloji proje olan çalışmanın benzerini Google’da yapacağını açıklıyor ve yapacağı teknolojik üründe Apple’nin yapacağından onlarca daha güzel özellikleri var.

Google Fit servisini ilk olarak akıllı telefonlar‘la uyumlu olarak çalışıtırıyor çünkü son zamanlarda çıkan adidas’ın Mi-Coach programlarına benzer programlarının Google Fit servisi ile uyumlu çalışmasını istiyor.

Google FitNabız ve adım ölçer özelliklerini uzun bir zaman içerisinde depolayan Google Fit bize sağlık konusunda öneriler ve grafik tablomuzu istediğimiz an ekrana getirecek. Üstelik Google reklamcılıkda devir açmış ve her yaptığı teknolojik ürüne reklam eklemeye hazırlanırken bu cihaz’ada reklamlar ekleyebilecek. Örnek olarak saatimizden web sitelere bakarken konuya uygun şekilde çıkacak reklamlardanda para kazanmayı hedefliyor.

Google ile Apple uzun bir yarışa girecek gibi duruyor ancak bu iki firmadan daha hızlı davranıp bildiğiniz gibi Samsung geçtiğimiz aylarda bir sağlık ürünü çıkarmıştı ancak bu yarışa henüz hiçbirşey bitmiş ve liderin kim olduğu belli değil

-- Reklam --

Acer Yeni Dizüstü Bilgisayarını Tanıttı!

Acer yepyeni bir dizüstü bilgisayarla sahalara geri döndü. Acer Swift 3 OLED, 14 inç, 2.8K ekrana sahip ve 12....

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Haber bültenimize abone ol

En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.