Ana SayfaAndroid HaberleriGoogle Ara Projesi 2015'de Tamamlanıyor!

Google Ara Projesi 2015’de Tamamlanıyor!

-

Asus VG279Q Teknik Özellikleri!

Günümüzde oyun dünyası oldukça kendini geliştiren bir sektör olarak karşımıza çıkmakta. Özellikle profesyonel oyuncular ekipmanları...

Google Modüler Telefonda İddialı!

Google’ın LEGO telefonu olarak tanımlayabileceğimiz ARA Projesine dair video paylaşıldı, eğer projeyi ilk kez duyuyorsanız kısaca özetlerle üzerinden geçelim. Google’ın bu projesinde modüler, yani parçaları değiştirilebilen telefonlar oluşturmak temel amaç. Bu sayede kişi kullanım amacına göre kendi telefonunun özelliklerini kendisi belirleyebilecek.

Örneğin bir fotoğrafçıyı ele alırsak telefonunun kamerasını söküp yerine güzel, görüntü kalitesi yüksek bir kamera veya lens yerleştirebilecek. Google bu projeye 2013 yılında başlamıştı. 2015 yılında tamamlanacağına dair Google I/O etkinliğinde bahsetmişti. Uzun bir süredir gündemden uzaklaşan proje I/O etkinliğinde tekrar gündeme girdi.

Modüler akıllı telefon projesi gerçekten başarılı bir düşünce diyebiliriz, Google I/O etkinliğine dair video paylaştı, iyi seyirler.

-- Reklam --

Dell XPS 13 9315 Bilgisayar Satışa Çıktı!

Dell, Hindistan'da yeni bir 2'si 1 arada dizüstü bilgisayarı piyasaya sürdü. XPS 13 9315 olarak adlandırılıyor. Cihaz, amiral gemisi...

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Haber bültenimize abone ol

En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.