Google Chrome’a Güncelleme Geliyor!

Google Chrome için yapılan son açıklamalar ile Chrome’un güncelleneceği ifade edildi. Google Chrome için son açıklamalarda Chrome için bazı değişiklikler ve iyileştirme çalışmaları yapılacağı söylendi.

Google Chrome kullanıcılarının en büyük sorunu tarayıcının oldukça fazla RAM tüketmesiydi. Google Chrome için yapılan eleştiriler ve istekler üzerine artık Google tarafından bir açıklama gelerek RAM tüketiminin önüne geçilecek ve güzel bir iyileştirme çalışmaları yapılacağı ifade edildi.

Google Çok Kararlı!

Google Chrome için alınan bu yeni karar ile beraber Google Chrome’a gelecek olan güncelleme yaklaşık 1-2 ay süreceği belirtildi. Ancak gelecek güncelleme bir çok değişikliği beraberinde getirecek olmasına rağmen herkesin isteği olan RAM tüketimi için oldukça iyi bir iyileştirme çalışmaları yapılacak. Google Chrome çok iddialı gelecek bu sefer.

Microsoft Edge son dönemlerde oldukça kararlı ve performanslı çalışıyor demek mümkün. Google bunu göz önüne alarak ki almıştırda bir hamle yapması gerektiğini düşünüyordu. İşte beklenen hamle geldi önümüzdeki aylar içerisinde Google Chrome güncelleme gelecek ve Ram kullanımı olan sıkıntı dahil bir çok yenilik ve sıkıntılar geçecek.

CPU ve GPU kullanım yüzdesini dahada düşürecek olan Google tüm kullanıcı kitlesini mutlu edecek diyebiliriz. Ciddi anlamda bilgisayar üzerinden birden fazla sekme açıldığı taktirde hem enerji hemde RAM tüketimi oldukça fazlaydı. Gelecek olan güncelleme neredeyse bunu yarı yarıya düşürecek. Yeni Google Chrome ile Google zirvede durmaya devam edecek.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0