Google Duo İçin Son Durum Nedir?

Google’ın kısa süre önce tanıtımını yaparak mobil platformlar için geliştirmiş olduğu Google Duo için son durum nedir?

Sohbet uygulamaları arasına yeni katılmış olna Google Duo, Google için şuanlık çok önemli bir yere sahip. Google Duo için beklentiler her zamankinden daha fazla.

Reklam Zamanı Başladı!

Google Duo içerisinde Google reklamları yayınlanma zamanı gelmiş gibi görünüyor. Google cephesinde yer alan ve her şeyin yolunda olduğu belirtilirken, ileriki günlerde gelecek olan raporlar ile Google Duo‘nun son durumunu öğrenmemiz mümkün olacak.

Reklam çalışmaları ile birlikte GoogSohbet uygulamaları içerisinde yer alan Google Duo, şuan için oldukça önem taşımakta. Günümüze dek bir çok benzer uygulamalar karşımıza gelse bile Google‘un beklentilerini karşılayabilmiş değildi.

Hangouts Tutmadı!

Google Duo‘dan daha önce karşımıza gelen Google Hangouts ne yazıkki uygulama bütün çabalara rağmen diğer uygulamaların aktifliğini yaşayamadı. Google için oldukça üzücü bir olaydı. Google‘ın beklentilerini karşılayamadığı için Google Duo şuan için Google’ın tek güvendiği uygulama denilebilir. Google şuanlık bir kullanıcı sayısını artması yönünde çalışmalar yapmış olsa bile daha fazl arttırabilmek adına bir çok farklı çalışma yapılacağı düşünülüyor.

Son çalışmalar ile Google Duo eminiz ki daha iyi bir yere gelecektir. Google bu sefer Google Duo için desteği tam verecek gibi görünüyor.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0