Google Earth Pro

Google’ın en popüler harita uygulaması olan Google Earth, insanların gerek yön bulmaları, gerekse gidemedikleri yerleri oradaymış gibi gösterme açısından gerçekten oldukça fazla tercih edilen ve yoğun olduğu kadar aktif olarak kullanılan bir uygulama olma özelliğini hala kendinde tutuyor. Bu konuda üzerinde yapılan her güncelleme ile kullanıcıların dikkatini çeken uygulama, kullanıcıların isteklerine bağlı olarak bölgeleri 3 boyutlu olarak da görüntüleyebilmektedir.

Daha Fonksiyonel

Bunun yanı sıra gezilen bölgeleri kayıt altına alabilen, daha yüksek çözünürlüklerde görüntü kalitesi sağlayan, bölge haritasının 3 boyutlu verilerini de kullanıcıların eline verebilen bir versiyonu olan Google Earth Pro, kullanıcıların kullanmak için 400 dolar civarında para ödemelerinin gerektiği bir uygulamaydı. Bu konuda açıklama yapan Google yetkilileri, artık bu versiyonun ücretsiz olarak kullanabileceğini söyledi ve ücretsiz güncellemesinin en kısa zamanda hayata geçireleceğini belirtti. Bu yapılan güncelleme sonrasında herkes Google Earth Pro uygulamasını bedava olarak indirip kullanabilecekler.

Google earth

Google earth pro ücretsiz

Google Earth Pro Ücretsiz.

Eski versiyonu ile beraber Google Earth Pro ücretsiz versiyonunu aynı dönemde kullananlar ise bu konuda kayıt altına aldıkları verileri, yeni sürümü kurduklarında tekrar kayıt yapmak ile uğraşmadan, yeni versiyonda bulabilecekler. Bu konuda Google Earth Pro uygulamasını siz de bilgisayarınıza indirip rahatlıkla kullanabilirsiniz. Google Earth’den daha yararlı özelliklere sahip ollan uygulama, daha şimdiden kullanıcı sayısını 2 katına çıkartmakla beraber aynı zamanda da ücretsiz olduğu için dikkatleri üzerinde de toplamıştır.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0