Ana SayfaTeknoloji HaberleriGoogle Geçmişinizi İndirebilirsiniz

Google Geçmişinizi İndirebilirsiniz

-

Google daha önce kullanıcılarına arama geçmişlerinin tamamını gösteriyordu ancak, bu veriler kullanıcılar tarafından kayıt altına alınamıyordu. Yeni özellik sayesinde kullanıcılar Google geçmişlerini indirebilecekler.

Google Geçmişimi Nasıl İndiririm?

Arama motoru geçmişinizi Google hesabınıza giriş yaptıktan sonra history.google.com adresine gidip ayarlar bölümüne tıkladıktan sonra açılan menüde indir seçeneğine tıklayarak verilerinizi bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Kişiye Özel Geçmiş

Google arama motoru kayıtlarını sadece kişiye özel olarak gösteriyor ve indirebilir kılıyor. Sadece kullanıcı hesabına giriş yapılarak alınabilen veriler, hesabınızı çaldırmadığınız ya da hesabınıza başka kişilerin erişimi olmadığı takdirde size özel kalıyor.

Tüm Verileri Alamayacaksınız

Google arama motoru geçmişinizin tamamını size veremiyor. Verileri alabilmeniz için, arama geçmişi seçeneğinin aktif olması gerekiyor. Bu seçeneğin aktif olması ise henüz yeterli değil. Google hesabınızla giriş yaptıktan sonra yaptığınız aramalara erişebiliyorsunuz. Gizli/ Özel sekme seçenekleri kullanarak yaptığınız aramalar, konumunuzu ya da ip adresinizi şifrelemek için kullandığınız programlar ile yaptığınız aramalar ise kayıt altında gözükmüyor.

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here