Ana SayfaAndroid HaberleriGoogle Glass güncellendi

Google Glass güncellendi

-

iPhone’unuzun Yan Düğmesinin Aramayı Kapatmasını Nasıl Durdurursunuz?

‌iPhone‌ cihazınızda bir arama yaptığınızda veya aldığınızda, aramayı bitirmek için istediğiniz zaman ahizenizdeki Yan düğmeye...

Google’ın akıllı gözlüğü Google Glass için bugün yeni güncelleme yayınlandı, geçtiğimiz aylarda 2GB RAM versiyonuna sahip yeni bir Glass gözlük üreteceğini söyleyen ve Glass kullanıcılarından oldukça büyük tepki alan Google bugün 1GB RAM Glass modeli için yeni güncelleme yayınladı.

Google Glass’a yeni güncelleme geldi.

Nisan ayında Amerika’da satışa çıktıktan 15 dakika sonra 1.500 adet satarak stokları sıfırlayan Google Glass hakkında Google yağptığı açıklamalarda gözlüğün tam performanslı çalışmadığını ve bu yüzden 2GB RAM versiyonunun üretileceğini açıklamıştı, kullanıcılardan oldukça büyük tepki alan Google eğer 2GB RAM versiyonunu üretirse Google Glass üzerinden destek çekilmeyeceğini ve gelecek yeni yazılım güncellemeleriyle beraber daha performanslı hale getirileceğini açıklamıştı.

Bu kararı yavaş yavaş uygulamaya koyan Google bugün Google Glass için XE19.1 yapı numarasına sahip yeni güncellemesini yayınladı, bu güncellemeyle beraber Google Glass kullanıcıları daha gelişmiş ağ özelliklerine kavuşuyorlar, güncellemeyle beraber Google Glass sesli komutlara daha duyarlı hale getirilmiş durumda.

-- Reklam --

Apple Watch’ınızı iPhone’unuzla nasıl kontrol edebilirsiniz?

‌iOS 16‌'daki Apple Watch Mirroring (Apple Watch Yansıtma) ile Apple, Apple Watch'u daha erişilebilir kılmak için AirPlay kablosuz protokolünü...

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Haber bültenimize abone ol

En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.