Google Glass’dan Borçlarımızı Ödeme Sistemi

Gelişmiş arama motoru Google teknoloji yatırımlarına devam ediyor. Google Glass’ın ününü duymuşsunuzdur hayatımızdaki herşeyi kolaylaştıran bu ürün ile emlak,filmler,biletler vb. gibi her konuda hayatımız çok çok kolaylaşıyor ve şimdide Google Glass ile her türlü borçlarımızı yada taksitlerimizi güvenli ortamlar aracılığı ile ödeyeceğiz. Günümüzde yaşadığımız kredi kartı dolandırılıcığı gibi tehditler internet üzerinden alışveriş yaparken hepimizi biraz da olsa tedirgin etsede Google bu sorunu EAZE ismini verdiği uygulama sayesinde sadece kafa hareketiyle çözmüş gibi duruyor.

google glass 2

Googlenin geliştirdiği bu sistem ile anlaşmalı tüm mağazalarda QR kodu içerisine adisyon geliyor gelen bu adisyon Google Glass’a okutuluyor ve hemen profilinize düşüyor bu sayede borçlarınızı görebilir hemen ödeme yapabilir ve istediğiniz zaman ödemeye onay verip vermeme şansınızda var üstelik ödeme yapmak için kafanızı iki kere aşağı yukarı yani evet kabul ediyorum dercesine sallarsanız Google Glass otomatik olarak bakiyenizden almış olduğunuz ürünün borcunu veya taksitini ödüyecek. Şimdilik ödeme sistemlerinde sadece Bitcoin yer alıyor ancak ürünün gelişmesi ve kullanış kolaylılığı gibi yeni güncellemelerin ardından dünya alışverişinde kullanılan Paypal sistemide eklenicek.

Google’nin yeni yaptığı bu uygulama yüzbinler tarafından beğenilmiş durumda ve artık Google Glass ürününe duyulan merak ilgi ve satın alma konusu dahada artıyor çünkü Google, Google Glass‘ı hiç bırakmıyor tıpki firmaların online oyunlara yaptığı güncellemeler giib Google’da kendi ürününe sürekli yenilikler yapıyor bakalım ileride neler olucal.

 

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0