Ana SayfaİncelemeGoogle Haritalar Güncellendi!

Google Haritalar Güncellendi!

Google Haritaların güncel hali şimdi haberimizde!

-

Google, Google Haritalar’a gelen güncellemeleri kendi blogunda yayınladı. Son birkaç yıldır Google, Haritalar’a sürekli olarak özellikler ve faydalı bilgiler ekliyor. Yine de haritaların kendilerinin güncellenme zamanı çoktan gelmişti.

Sonunda istediğimiz oldu Google, farklı arazileri ve coğrafi özellikleri temsil eden haritaları doğru şekilde renklendirmek için bir renk eşleme algoritması kullandı.

Sonuç olarak Google, küresel ölçekte bir bölgenin daha kapsamlı, canlı haritasını oluşturmayı planladığını söylüyor. Göller nehirler ve okyanuslar mavi, kumsallar ve çöller bronz ve yemyeşil bir renk alıyor. Tıpkı somut bir harita gibi!

Google’a göre, ister büyük bir şehre ister küçük bir kırsal kasabaya bakın, bir gelişme olduğunu fark edeceksiniz. Çok yakında ise caddelerin, kaldırımların ve yaya adalarının daha doğru haritalarını daha doğru bir ölçekte göreceğiz.

Google, zamanla daha fazla şehre genişletmek amacıyla önümüzdeki haftalarda Londra, New York ve San Francisco’nun daha ayrıntılı sokak haritalarını sunmaya başlamayı planlıyor. Darısı Türkiye’nin başına!

Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here