Ana SayfaTeknoloji HaberleriGoogle; HTC One M7, Z Ultra ve G Pad'i Play Store'dan kaldırdı

Google; HTC One M7, Z Ultra ve G Pad’i Play Store’dan kaldırdı

-

Google’ın Android 12’ye getirdiği bu Material You widget’larına göz atın

Bugün Pixel sahipleri için nihayet kararlı bir yapı ile birçok kişi Material You'yu ilk kez...

Google Play Edition cihazları Google’ın çevrim içi mağazasından kaldırıldı

Google’ın son zamanlarda oldukça köklü şeyler üzerinde uğraştığından Google geliştirici konferansı sayesinde haberdar olmuştuk. Buna paralel olarak da Google’ın attığı bazı yeni adımlar arkasında neyin olabileceği konusunda teknoloji severleri düşündürüyor. Google Play Edition cihazları olan ve Android’in ham sürümünü kullanarak kullanıcı ile Android’i buluşturan as cihazları HTC one M7, Z Ultra ve G Pad gibi modelleri Play Store üzerinden kaldırdı.

Bu ürünler birer birer kaldırılınca haliyle Google’ın yeni bir cihaz ile giriş yapıp yapmayacağı veya bir süredir söz konusu olan Android Silver’ın mağaza da yerini alıp almayacağı tam bir soru işareti. Android Silver cihazlarının 2015’de çıkacağına dair bazı ön görüler bulunuyordu. Fakat öyle görünüyor ki cihazlar bu kadar erken çekildiğine göre Android Silver çok daha yakın bir zamanda tüketicileri ile buluşabilir.

-- Reklam --

Apple AirPods Pro 2’da Bir Hata Meydana Geldi – Pil Değiştirin Diyor

Apple, AirPods Pro 2 kablosuz kulaklıklarının merakla beklenen ikinci neslini kısa süre önce duyurmuştu. Ancak iPhone 14 serisine benzer...

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Haber bültenimize abone ol

En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.