Ana SayfaTeknoloji HaberleriGoogle; HTC One M7, Z Ultra ve G Pad'i Play Store'dan kaldırdı

Google; HTC One M7, Z Ultra ve G Pad’i Play Store’dan kaldırdı

-

Tesla Model Y’nin Direksiyon Simidi Trafikte Düştü!

Yepyeni bir Tesla Model Y'nin direksiyon simidi, aracın bir New Jersey sakinine teslim edilmesinden sadece...

Google Play Edition cihazları Google’ın çevrim içi mağazasından kaldırıldı

Google’ın son zamanlarda oldukça köklü şeyler üzerinde uğraştığından Google geliştirici konferansı sayesinde haberdar olmuştuk. Buna paralel olarak da Google’ın attığı bazı yeni adımlar arkasında neyin olabileceği konusunda teknoloji severleri düşündürüyor. Google Play Edition cihazları olan ve Android’in ham sürümünü kullanarak kullanıcı ile Android’i buluşturan as cihazları HTC one M7, Z Ultra ve G Pad gibi modelleri Play Store üzerinden kaldırdı.

Bu ürünler birer birer kaldırılınca haliyle Google’ın yeni bir cihaz ile giriş yapıp yapmayacağı veya bir süredir söz konusu olan Android Silver’ın mağaza da yerini alıp almayacağı tam bir soru işareti. Android Silver cihazlarının 2015’de çıkacağına dair bazı ön görüler bulunuyordu. Fakat öyle görünüyor ki cihazlar bu kadar erken çekildiğine göre Android Silver çok daha yakın bir zamanda tüketicileri ile buluşabilir.

-- Reklam --

OnePlus Buds Ace, 36 Saat Pil Ömrüyle Bugün Satışa Çıktı

Yakında piyasaya sürülecek olan OnePlus Nord Buds 2 ile şirket, Çin pazarı için de bir Buds Ace TWS kulaklık...
Selin Polat
Selin Polathttps://www.cepkolik.com
Boğaziçi Üniversitesi'ni bitirdikten sonra kendimi teknolojiye verdim ve her türlü teknolojik ürünler ile ilgilendim. 1 Nisan itibari ile de Cepkolik.com ekibinde yer aldım. Ekibimizle birlikte teknoloji ile ilgili en güncel haberleri ve incelemeleri sizlere tüm detayları ile birlikte ulaştırmayı hedefliyoruz

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz