Google Inbox, Alanını Genişletmeye Hazırlanıyor

Teknoloji firmalarının arasında öncü bir nitelik kazanarak, bu bağlamda istenilen düzeyde sonuçları kullanıcılarıyla paylaşan Google, yerinde durmuyor. Her geçen gün yeni bir özellik ile internet kullanıcılarının karşısına çıkan Google, bu yenilikle de internet meraklılarının memnuniyetini sağlayacak gibi görünüyor.

Google Inbox daha Geniş Kapsamda Yer Alacak

Google Inbox

Google Inbox daha kapsamlı bir hal alacak


Google’ın Ekim 2014 tarihinde kullanıcıların hizmetine sunduğu Google Inbox adlı elektronik posta servisinde yeni düzenlemelere gidilecek. Bu şekilde kullanım alanı daha da artacak olan söz konusu servis, daha aktif bir biçimde kullanılarak, bu servisten yararlananların daha fazla memnun kalması sağlanacak.

Önceleri iPad ve Android tabletiler ile Crome adlı web tarayıcılarında kullanılabilen Google Inbox, diğer tüm web tarayıcılarıyla uygun hale getirilerek, kapsamını biraz daha genişletti. Google’ın daha yeni sayılan uygulaması olan Inbox, Safari ve Firefox tarayıcıları ile kullanılabilecek. Yalnız Microsoft’un web tarayıcısı olan Windows’u kullanan kişilerin bu uygulamadan faydalanamayacağını söylemek zorundayız.

Ocak ayından itibaren alınan sonuçlara göre genellikle Apple üretimi olan iPhone modelleri ile daha yoğun bir biçimde kullanıldığı gözlemlenen Google Inbox, bu tür hamleler yaparak gereken düzeyde etkileşimler yapılacağını gösterdi. Google Inbox adlı elektronik posta servisinin uzun zaman içerisinde Gmail’in yerini alacağı da bir söylenti halinde görülebiliniyor. Bu türlü çalışmalar yapan Google’ın bu tür hamle yapacağı da aşikar bir halde görülebiliyor.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0