Ana SayfaAndroid HaberleriGoogle I/O 2014 Canlı İzlemek İstermisiniz?

Google I/O 2014 Canlı İzlemek İstermisiniz?

-

Bugün yapılacak olan ve kullanıcıların merakla beklediği firmaların ise şov yapacakları Google I/O 2014 25-26 Haziran tarihinde San Francisco’da gerçekleşecek.

Türkiye saatiyle bugün 19.00’da başlayacak olan konferans sırasında tanıtılan cihazların detaylı görsellerini ve bilgilerini sizlerle beraber cepkolik.com üzerinden paylaşacağız ancak konferansı canlı olarak izlemek isteyen takipçilerimiz için canlı yayın linkini vermek istedik.

Teknoloji dünyası için oldukça büyük bir önem taşıyan konferans sırasında tanıtımı neredeyse kesin olarak gerçekleşecek olan detaylar şöyle, Android L sürümü, Motorola, Moto 360, Google Glass akıllı gözlük geliştirmeleri ve daha hassas daha kolay kullanım için çeşitli uygulamalar, gibi detayların tanıtılması beklenen konferans üst tarafta da dediğimiz gibi Türkiye saatiyle 19.00’da başlayacak.

Saatler 19.00 gösterdiğinde cepkolik.com adresine girdiğinizde tanıtılan cihazların ve detayların açıklamalarını göreceksiniz, ancak kendiniz hem takip ederim hem izlerim diyorsanız buradaki adres üzerinden gerekli canlı yayını ve bilgileri İngilizce olarak alabilirsiniz.

Gerekli bilgileri ve canlı yayın tanıtımı sırasında takıldığınız veya anlamadığınız herhangi bir yer olur ise bizlere yorum olarak soru sorabilirsiniz.

-- Reklam --

Youtube kanalımıza abone ol! Mi Band 6 ya da Steelseries Rival 3 senin olsun.

Haber bültenimize abone ol

En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.